Kaštelanske ženske ekipe ubilježile su nove bodove u odbojkaškoj Superligi. I dok je Marina Kaštela s uvjerljivih 3:0 nadigrala Poreč, Kaštela Cemex je osvojila tek jedan bod izgubivši u petom setu od Osijeka.

Marina Kaštela – Poreč 3:0
(25:20, 25:17, 25:22)

Suci: Toni Ivković, Joško Perajica

Deseta pobjeda Marine stigla je u 13. kolu odbojkaške Superlige protiv Poreča. Pretposljednja ekipa lige zasigurno ide u drugu skupinu drugog dijela natjecanja, pa ova pobjeda Marine neće ostaviti velikog utjecaja u prenošenju bodova. No, za domaću ekipu zasigurno je pobjeda dala dodatnu motivaciju za nastavak prvenstva u kojem brane naslov prvakinja.

Osijek – Kaštela Cemex 3:2
(25:23, 17:25, 25:27, 25:16, 15:7)

Osijek, dvorana Jug
Suci: Damir Pišćak, Vlatko Rakin

Niz od šest uzastopnih pobjeda Kaštela Cemexa zaustavljen je u Osijeku pobjedom domaćina u petom setu. Bila je to rovovska bitka u kojem je domaćin stigao do pirove pobjede, ali tek nakon dva sata igre. Premda su Osiječanke povele u izrazito napetom prvom setu, gošće odličnim pristupom u igri preokreću utakmicu u svoju korist nakon kratkog pripetavanja u trećem setu. Nastavak igre ipak protiče u dominaciji Osiječanki koje prvo odvode susret u peti set, a potom zaključuju utakmicu u svoju korist.