Deseto kolo odbojkaške Superlige za seniorke zaključeno je u nedjelju s dvije utakmice. Mladost je s laganih 3:0 svladao Olimpik dok je Osijek u petom setu izborio pobjedu nad Marinom Kaštela.

Osijek – Marina Kaštela 3:2
(25:17, 17:25, 12:25, 28:26, 15:6)
Osijek, dvorana Gradski vrt
Suci: Milan Zamaklar, Damir Horvat

Marina Kaštela iz Osijeka se vratila samo s jednim bodom. Iako su Osječanke do desetog kola imale samo dvije pobjede, hrabrom igrom stigle su do vrijednog trijumfa. Domaće igračice stekle su prednost u prvom setu kada su pored ne dovoljno aktivne obrane Marine nizali poene za početno vodstvo. Tada se uključila poznata igra Marine koja u sljedeća dva seta dominira parketom te stiže do vodstva od 2:1. No, umjesto da se ta igra nastavi u četvrtom setu Marinke su naišle na tvrdi otpor Osijeka. Set su osvojile domaće odbojkašice tek u produžetku, premda je Marina mogla već tada pisati tri boda da je iskoristila ključne prilike. Umjesto toga Marina se morala zadovoljiti samo s jednim bodom jer u petom setu nije pronašla snage za pobjedu.