Kaštela Cemex nastavlja s odličnim igrama – sjajnu formu potvrdili su u Rijeci gdje su svladali domaće igračice rezultatom 3:2. Marina Kaštela danas igra u Osijeku.

Rijeka – Kaštela Cemex 2:3
(25:21, 21:25, 25:18, 21:25, 7:15)

Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Tin Verdiš, Milan Rajković

Kaštela Cemex još su jednom potvrdile svoju formu pobijedivši Rijeku u petom setu. Hrabre gošće dva puta su gledale na zaostatak na semaforu i oba puta se vraćale da bi u petom setu zadale udarac domaćoj ekipi koja će se morat zadovoljiti samo jednim bodom. Riječanke su povele s 25:21, no gošće su istom mjerom uzvratile u drugom setu. Treći set ponovo je proveo u znaku dominacije Riječanki koje su se sredinom seta praktički osigurale kad su pobjegle na nedostižnu razliku. Kaštela Cemex ponovo se bude u četvrtom setu te s 25:21 vraćaju susret u egal, da bi u petom setu ipak uspjele nadjačati Rijeku i uzvratiti im za poraz iz trećeg kola.