Kaštelanski odbojkaši vraćaju se iz Nedelišća s nova tri prvenstvena boda čime drže korak za vodećom Mladosti koja je u Osijeku bila bolja od Murse s 3:1. Pobjede su također ubilježili Rijeka i Sisak.

Centrometal – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(23:25, 20:25, 19:25)

Nedelišće, dvorana Aton
Suci: Toni Bingula, Igor Pihler

Mladost je nastavila niz pobjeda u Nedelišću pobijedivši domaćeg Centrometala rezultatom 3:0. Rezultat se praktički ponovio kao iz trećeg kola, ali s nekako obrnutim redoslijedom. U listopadu su tadašnji gosti tek u trećem setu bili nadomak boda na semaforu, a na domaćem terenu bili su blizu već u prvom setu. To im je bila jedina prilika jer je Mladost dovoljno kvalitetna da si to ne dozvoli dva puta u istom meču pa je u sljedeća dva seta bila sigurnija i zasluženo stigla do pobjede. Sad im slijedi uzvrat protiv zagrebačkog imenjaka pa dvostruka utakmica s Mursom Osijek.