RUKOMETNI KUP
Rukometaši Ribole Kaštela slavili su u polufinalu Regionalnog kupa protiv Hrvatskog Dragovoljca. Pobjedom od 25:24 izborili su plasman u osminu finala Hrvatskoga kupa.

Ribola Kaštela – Hrvatski Dragovoljac 25:24 (13:12)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Dražen Anušić (Primorski Dolac), Dubravko Vukovac (Split)
Igrač utakmice: Matej Milas (Ribola Kaštela)

Kaštelanski rukometaši izborili su plasman u osminu finala Hrvatskog kupa! Od mnogo pogodaka ipak je jedan bio presudan za prolazak dalje domaće ekipe. Iako su Kaštelani na početku utakmice imali lijepo vodstvo od 7:2, u nastavku utakmice zakomplicirali su situaciju tehničkim pogreškama čime se gosti vraćaju u susret. Do kraja poluvremena Ribola nije ispuštala svoje vodstvo, ali je nakon prvog izjednačenja (14:14) Hrvatski Dragovoljac stigao do prednosti. Ta je prednost trajala sve do 18:18 kada Ribola ponovo uspostavlja vodstvo. U 57. minuti Jakeljić je svojim sedmim golom izjednačio na 24:24, no posljednju riječ imao je Ilić koji u posljednjoj minuti svojim jedinim pogotkom, ali u pravo vrijeme, donosi svojoj ekipi pobjedu. Pa kad već ne ide u prvenstvu, onda je Riboli krenulo u drugom natjecanju.

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić (1), Čorić (4), Pavlov, Šolić (1), Javorčić (2), Papić, Bujas (3), Galić, Šegrt, Tukić (1), Vujičević, Andabak, Mikas (1), Krokar (6), Milas (6). Trener: Davor Bujas

Hrvatski Dragovoljac: Perić, Generalić, Klarić (2), Banović (6), Galiot, S. Maleničić, Kaštelančić, Bušić, Grgat, Jakeljić (7), Plazibat (6), M. Maleničić (3), Varvodić, Babić, Urličić. Trener: Frane Pleić