JK KAŠTELA EKIPNO NAJBOLJI
Mladi kaštelanski judaši, u konkurenciji 405 limača, dječaka i djevojčica do 12 i 14 godina te mlađih kadeta iz 20 klubova, prošlog su vikenda nastupali na 26. Božićnom judo turniru u Splitu te se i ove godine okitili brojnim medaljama.

Judaši JK Kaštela osvojili su 12 zlatnih, 15 srebrnih i 18 brončanih medalja te osovjili pehat za prvo ekipno mjesto.
Zlatne medalje izborili su Lovre Mršić, Roko Rozga, Fabian Matijaca, Luka Botić, Roko Škomrlj, Nika Perišić, Ivan Škomrlj, Luka Zorotović, Roko Jaman, Jelena Brešković, Josip Rozga i Nina Perišić.
Medalje srebrnog sjaja osvojili su Andrija Ljubić, Marko Rajčić, Martina Tucaj, Nika Mujan, Antea Vidić, Nina Perišić, Luka Zorotović, Carllo Skelin, Fabian Matijaca, Hrvatin Franić, Ana Buličić, Laura Lagator, Marko Vujić, Matea Šustić i Tonka Hrga.
Osvajači brončanih medalja su Jan Ledenko, Gabriela Biluš Gagić, Mirko Vidić, Toma Vujić, Luka Ukić, Nina Arambašić, Mate Rajčić, Luka Botić, Nikola Zorotović, Bruno Rozga, Iva Radić, Jakov Žunić, Nina Španić, Toma Batinović, Nina Serdar, Antonio Šuste, Lucija Ilić i Leonarda Butir.

Za JK Dalmacijacement, judaši su osvojili četiri zlatne, četiri srebrne i pet brončanih medalja.
Pobjednici u svojim kategorijama bili su Lana Jerkunica, Stipe Iličić, Roko Listeš i Nediljko Orošnjak.
Nositelji srebrnih medalja su Anton Jerkunica, Duje Ban, Josip Taraš i Luka Milić, dok su brončane medalje osvojili Lea Delić, Josipa Kovač, Lana Delić, Roko Ćorluka i Laura Kesovija.