ŽUPANIJSKA LIGA
U posljednjem kolu jesenskog dijela 1. Županijske lige nogometaši Goška upisali su novu pobjedu, dok je Jadran ubilježio šesti uzastopni poraz.

Jadran (KS) – Omladinac 0:1 (0:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Ante Čaić (Split), Srećko Pleština (Klis)
Strijelci: 0:1 Murillo 73'
Igrač utakmice: Kevin Obed Murillo Mosquera (Omladinac)

U prilično izjednačenoj i tvrdoj utakmici Jadran je opet ostao kratak za bodove. Domaćinu je prvo loše krenulo u 35. minuti kada je trener Terze morao napraviti prisilnu izmjenu. Mreža je na Zrinskome mirovala tri četvrtine utakmice, no onda je kolumbijac Murillo u 73. minuti prevario vratara Banića za minimalno vodstvo Omladinca. Rezultat je do kraja utakmice ostao nepromijenjen, Jadran je upisao šesti uzastopni poraz i tako na razočaravajući način zaključio kalendarsku godinu.

Jadran (KS):Banić, Jakovčević (76. Elez), Erceg (70. Buljan), Bodrožić, Marić-Arić, Karaman, Roje, Dević (35. Grubišić), Andrić, Buzov, Šiškov. Trener: Ante Terze

Omladinac:  Bebić, Murillo (85. Božić), Bašić, Dadić, Nerlović, Lozić, Barada, Brčić (88. Baćina), Llanos (80. Budimir), Šunjić, Štrljić. Trener: Valentino Roglić

Osk – Gošk 0:3 (0:1)
Otok, stadion ŠC Gola Brda
Suci: Toni Ćelić (Split), Mateo Boljat (Split), Mihael Kovačev (Split)
Strijelci: 0:1 Bučić 39', 0:2 Periš 77', 0:3 Periš 88'
Isljučen igrač: 89' Stipe Ercegovac (Gošk)
Igrač utakmice: Ivan Periš (Gošk)

Gošk je ispunio cilj u posljednja dva kola – dvije pobjede i šest bodova uspješno su ostvarena jer je Gošk u Otoku s 3:0 slavio te se tako nadovezao na prošlotjednu pobjedu u gradskom derbiju. Do prvog pogotka čekalo se više od pola sata igre kada Bučić zabija za vodstvo. Neizvjesnost drugog poluvremena prekinuo je Periš pogotkom u 77. minuti za poduplanje vodstva, da bi isti igrač u 88. minuti zabio za konačnih 3:0. Ipak, sjajnu pobjedu Goška zasjenila su dva incidenta. U šestoj minuti u sudaru dvojice igrača deblji kraj izvukao je iskusni stoper Šarić koji je prevezen u bolnicu, a minutu prije sudačke nadoknade Ercegovac je zbog vrijeđanja protivničkog igrača poslan 'na hlađenje'.

Osk:Munivrana (85. Vladova), Vuleta, Tadić (46. Romac), N. Bašić, M. Bašić, Zebić (46. Radman Livaja), Roguljić, I. Katić, M. Bašić, T. Katić, P. Bašić. Trener: Zdravko Ćurković

Gošk: L. Zec, Džal, Blažević (81. Nižić), Škopljanac, Šarić (6. Karaman), Alfirević, Čubrilo, Mihovilović (70. Botica), Periš, Ercegovac, Bučić. Trener: Radoslav Tomas