Rukometaši Ribole Kaštela svladali su Vodice u susretu 9. kola te su se s nova dva boda vratili na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice. U derbiju kola Split je pobjedom protiv Hrvatskog Dragovoljca skočio na drugo mjesto.

Ribola Kaštela – Vodice 30:25 (17:9)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Petar Bulum (Metković), Nikola Carević (Metković)
Igrač utakmice: Davor Vujičević (Ribola Kaštela)

Odličnom predstavom protv Vodica kaštelanski rukometaši vratili su se na četvrto mjesto, iskoristivši tako poraz Kozale u Dubrovniku. Ribola se u početku utakmice dosta mučila s protivnikom koji im je stalno bio za vratom. No, od rezultata 6:6 stvari su krenule nabolje za domaćina pa serijom 11:3 zaključuju prvo poluvrijeme s velikom razlikom. U nastavku utakmice prednost je narasla na jedanaest razlike (23:12) pa je trener Bujas mogao pružiti priliku svim igračima. Prilika nije iskorištena na pravi način jer su gosti prepolovili prednost Ribole, ali pobjeda ipak nije došla u pitanje.

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić (3), Čorić (2), Pavlov, Šolić, Javorčić (4), Papić, Bujas (4), Galić, Šegrt, Šegrt, Tukić, Vujičević (6), Andabak, Mikas (2), Krokar (5), Milas (4). Trener: Davor Bujas

Vodice: Kuač, Knez, Koppi, Abramović (3), Kendeš, Dželalija (9), Vulinović (1), Cvjetković (6), Junaković, Živković (2), Mrčela, Šimac, Lovrić, Bilić (1), Matulović (3). Trener: Ervin Vučak