U 8. kolu 2. HRL za rukometašice Marina Kaštela izborila je novu pobjedu, ovoga puta protiv Zadra rezultatom 33:29. S deset bodova u sedam utakmica Marina se nalazi na trećem mjestu.

Marina Kaštela – Zadar 33:29 (18:16)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Dražen Anušić (Primorski Dolac), Dubravko Vukovac (Split)
Igrač utakmice: Anita Olujić (Marina Kaštela)

Protiv posljednjeplasirane ekipe prvenstva Marina Kaštela uspjela je izboriti pobjedu, ali ne baš laku kako se očekivalo. Marinke su držale vodstvo najveći dio utakmice, u prvom poluvremenu su imale i do šest pogotka razlike (17:11), no gošće su kaznile njihovo opuštanje u drugom poluvremenu preokretom na 22:21. Nakon toga je Marina ponovo uspostavila vodstvo te se igralo pogodak z apogotkom do ponovnog odvajanja Marine pri rezultatu 28:25 i 29:26 do konačnog rezultata.

Marina Kaštela:Nikolić, Pelivan (3), Olujić (11), Strmečki (3), Kragić (6), Šerić (1), Pintar (5), Maleš, Karanušić (2), Prnjak, Bradarić-Šljujo, Šarić (1), Lučić, Varnica, Lijić (1), Kapović. Trener: Zvonko Papak

Zadar:Župan, Zekanović (13), Cota (2), Rončević, Forko, Jović, Klarić (6), Šarić, Ujčić, Vuković, Sušić (6), Franić. Trener: Milan Zekanović