U 14. kolu 3. HNL – jug Val i Imotski podijelili su bodove odigravši 2:2. Gosti su dva puta vodili, no uporni domaćin dva puta se vraćao u egal i zasluženo stigao do boda.

Val – Imotski 2:2 (1:2)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Zvonimir Tomić (Split), Matej Pavić (Split), Ante Proso (Gata)
Strijelci: 0:1 Petranić 29', 1:1 Kovačević 43' (11m), 1:2 Plazonić 45'+1' (11m),2:2 Repić 70'
Igrač utakmice: Nemanja Šešlija (Zmaj B)

Val i Imotski zasluženo su podijelili bodove u susretu 14. kola. Na stadionu u Kaštel Starom odigrano je neriješenih 2:2, a utakmicu su obilježila čak dva kaznena udarca u razmaku od samo dvije minute. Gosti su dva puta imali vodstvo, no uporni domaćini uvijek su vratili rezultat u level i tako došli do vrijednog boda u igri za opstanak. Gosti su poveli preko Petranića u 29. minuti, da bi domaćin preko preciznog Kovačevića s bijele točke stigli do izjednačenja pred sam kraj poluvremena. Na predah gosti ipak odlaze s prednošću jer je u posljednjim trenucima prvog dijela utakmice nespretni Radovniković rukom poklonio penal gostima. Sigurni realizator bio je Zoran Plazonić. Da gosti ne odu s punim plijenom pobrinuo se Antonio Repić u 70. minuti susreta zabivši za konačnih 2:2.

Val: Duvnjak, Repić, Šarić, Karamarko, Radovniković, Kovačević (68. Legčević), Grubić (62. Kustura), Cikojević, Čeko, Pezo, Rajčić (46. Suman).

Imotski: Ćubić, Grbavac, Žulj, Jonjić, Urlić (79. Brečić), Grubišić, Kalajdžić (82. Majstorović), Radalj, Tomas (46. Leko), Petranić, Plazonić.