SREDNJOEUROPSKA LIGA
Odbojkaši Mladost Ribole Kaštela doživjeli su novi poraz u MEVZA ligi. U Bleiburgu ih je pobjedila austrijska Posojilnica s 3:1. Kaštelani danas igraju novu utakmicu, a protivnik im je ACH Ljubljana.

SK Posojilnica – Mladost Ribola Kaštela 3:1
(21:25, 25:23, 25:22, 25:16)
Bleiburg, dvorana Jugend & Familiengästehaus
Suci: Igor Schimpl, Lukaš Kralovič
Igrač utakmice: Lukasz Wiese (SK Posojilnica)

Nesretna Mladost doživjela je još jedan poraz u srednjoeuropskoj ligi. Iako su Kaštelani odlično otvorili utakmicu i dirigirali prvim setom kojeg su osvojili, u nastavku igre nedostajalo je sreće da rezultat krene u njima željenom smjeru. Na drugom tehničkom drugog seta Mladost je imala prednost od 16:15 iako je većinu tog seta gubila, ali do kraja je domaćin ipak preokrenuo pa su ponovo, po tko zna koji put ove sezone, Kaštelanima presudila dva poena razlike. U trećem setu Posojilnica je puno lakše otvorila set pa je uspjela pobjeći na pet razlike, a u završnici seta imala je 21:15. Mladost je u zadnjem pokušaju spašavanja seta uspjela smanjiti razliku, ali ne i preokrenuti rezultat. U četvrtom setu Mladost se držala do polovice seta, no onda su domaćini potpuno preuzeli inicijativu i zaključili pobjedu.

SK Posojilnica:Siewierski, Petraš, Hruška, Krol, Pušnik, Michel, Vuorinen, Ibrahimović, Rainer, Kremer, Wiese, Koncilja. Trener: Matjaž Hafner

Mladost Ribola Kaštela:Višić, Norman, Perić, Kulušić, Giljanović, Đirlić, Glaurdić, Šestan, Melvan, Pervan, Ruiz, Ščerbakov, Bašić. Trener: Ivan Rančić