RUKOMETNI KUP
U drugom kolu Regionalnog kupa rukometaši Ribole Kaštela slavili su nad Solinom rezultatom 29:25. Odmah u nedjelju Kaštelane očekuje domaći prvenstveni dvoboj protiv Vodica.

Ribola Kaštela – Solin 29:25 (15:10)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Dražen Anušić (Primorski Dolac), Dubravko Vukovac (Split)
Igrač utakmice: Davor Javorčić (Ribola Kaštela)

Ribola Kaštela upisala je i drugu pobjedu u Regionalnom kupu. Prošlog tjedna svladali su Trilj Pršut Voštane s visokih 25:38, a dobru partiju pružili su i protiv Solina. Odlična predstava domaćina u prvom poluvremenu te na početku drugog poluvremena u kojem su imali čak sedam razlike (17:10) umalo je bačena u vodu. Naime, gosti su sredinom drugog dijela istopili visoku prednost Ribole i stigli do izjednačenih 22:22. Međutim, Kaštelani su ostali sabrani te su serijom 5:1 ponovo napravili razliku koja je ovoga puta bila nedostižna do konačnih 29:25.

Ribola Kaštela:Pepur, Ilić (2), Čorić, Pavlov, Šolić, Javorčić (9), Papić (4), Bujas (3), Galić, Šegrt, Tukić (3), Vujičević (1), Andabak, Mikas, Krokar (6), Milas (1). Trener: Davor Bujas

Solin:Režić, Maleš (2), Perak, M. Smoljo (5), Boban, Pojatina (1), Serdarušić, Zebić (4), Balov, Vrgoč (1), Lipovac (2), Ćićerić (7), L. Smoljo (3), Ivić. Trener: Jakša Bužančić