Novi gostujući poraz upisala je Ribola Kaštela u 1. HRL – jug. Ovog puta izgubili su od Kozale s jednim pogotkom razlike (28:27), unatoč raspucanom Bujasu koji je postigao jedanaest pogodaka.

Kozala – Ribola Kaštela 28:27 (15:13)
Rijeka, dvorana Dinko Lukarić
Suci: Siniša Bosak (Varaždin), Željko Herceg (Varaždin)
Igrač utakmice: Matko Bujas (Ribola Kaštela)

U tijesnoj i napetoj utakmici Kozala je na svom parketu uspjela sačuvati bodove i ostvariti pobjedu kojom je pretekla Ribolu na prvenstvenoj ljestvici. Utakmica nije dopuštala veći rezultatski odmak, samo su domaćini dva puta uspjeli pobjeći na tri pogotka razlike (9:6, 10:7), ali je ostatak protekao izjednačeno u maniri pogodak za pogotkom. Nakon što su na poluvrijeme otišli s minusom od dva pogotka (15:13), Ribola je na početku nastavka taj minus anulirala te serijom 4:0 došla do vodstva. Vodstvo je trajalo velik dio drugog poluvremena, a onda se prelomilo pred sam kraj pri 25:24 za Ribolu. Domaćin je u ključnom trenutku mini serijom 4:1 preokrenuo na 28:26, a do kraja je ostalo samo vremena da Ribola smanji na 28:27.

Domaće su predvodili Valković i Vozila koji su kombiniran postigli trinaest pogodaka, dok je kod Ribole najbolji bio Bujas s čak jedanaest pogodaka, od čega sedam s crte sedmeraca. U srijedu s početkom u 19:30 sati u dvorani na Sokolani u Kaštel Sućurcu Ribola igra drugo kolo Regionalnog kupa sa Solinom.

Kozala:Ćaćan, Tubić (4), Gašparović, Ljevar (4), Briški (2), Anić, Barišić, Domić, Milih (2), Buneta (1), Kadić (2), Pešić, Loparac, Valković (6), Vozila (7). Trener: Alen Tomaš

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić (1), Čorić (3), Pavlov, Šolić, Javorčić (4), Papić, Bujas (11), Galić, Šegrt, Vujičević, Andabak, Mikas (2), Krokar (5), Grabić, Milas (1). Trener: Davor Bujas