ŽUPANIJSKA LIGA
Kaštelanski predstavnici u 1. ŽNL nisu imali sreće s bodovima u 11. kolu. Jadran (KS) je doživio četvrti uzastopni poraz uz dva nesportska incidenta protiv Omiša (1:3), a Gošku je u Mravincima presudio Marović s dva pogotka (2:0).

Jadran (KS) – Omiš 1:3 (0:2)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Martin Mladen Pauk (Split), Srećko Pleština (Klis), Branimir Poljak (Glavice)
Strijelci: 0:1 Ribičić 1', 0:2 Vučemil 13', 1:2 Karaman 49', 1:3 Žilić 90'+4' (11m)
Igrač utakmice: Ivan Ribičić (Omiš)

Nogometaši Jadrana bezuspješno su pokušali prekinuti negativan niz od tri utakmice bez pobjede. Već u prvoj minuti Ribičić je vodećim pogotkom šokirao domaćine, a dvanaest minuta kasnije Vučemil je povisio na 2:0. Domaćin je smanjio tek u drugom poluvremenu, no kako su postigli pogodak pri početku utakmica je u nastavku izgledala otvorenija. Međutim, umjesto izjednačenja domaćin je primio još jedan gol i to u dubokoj sudačkoj nadoknadi, strijelac iz kaznenog udarca bio je Jure Žilić. Utakmicu su obilježila dva nesportska poteza. U 83. minuti fizioterapeut gostiju Jure Stanić udaljen je zbog verbalnog vrijeđanja pomoćnog suca, a na kraju utakmice domaći igrač Duje Grančić, koji nije bio u sastavu, vrijeđao je i pljunuo glavnog suca utakmice.

Jadran (KS):Banić, Roje, Renić (63. Buljan), Bodrožić (46. Elez), Marić-Arić, Grubišić, Plazibat, Dević, Karaman, Radić (46. Andrić), Šiškov. Trener: Ante Terze

Omiš:Škorić, Kuvačić, Ribičić, Pivčević, Bandov (62. Bartulović), Juginović, Ćosić, Vučemil, Vojnović (66. Žilić), Bilić, Čobanov (66. Žilić). Trener: Ante Milić

Sloga (M) – Gošk 2:0 (1:0)
Mravince, stadion Glavica
Suci: Marin Sokol (Makarska), Toni Ćelić (Split), Mateo Boljat (Split)
Strijelci: 1:0 Marović 41', 2:0 Marović 78'
Igrač utakmice: Mario Marović (Sloga M)

Mario Marović bio je prvo ime susreta između Sloge i Goška. A tko bi drugi! Napadačke snage najviše se oslanjaju na visokog napadača koji već drugu sezonu biva najbolji strijelac njihove ekipe. Ni čvrsta Goškova obrana nije izdržala, dok je ona domaća ipak uspjela sačuvati svoju mrežu iako su ekipa koja prima pretežito puno golova. Goškov bedem probio se u 41. minuti preko spomenutog Marovića, a u 78. isti igrač zabio je i za 2:0.

Sloga (M):Kirevski, Gusić, Gizdić, Šimić, Boko (79. Pranjić), Maloča, M. Kapitanović (58. Ujević), Marović (88. Andabak), Vrgoč, Juričić, Caktaš. Trener: Siniša Jalić

Gošk:L. Zec, Nižić (71. Alfirević), N. Zec, Škopljanac, Šarić, Konsa, Čubrilo, Karaman (46. Projić), Periš, Mihovilović (83. Ercegovac), Nevešćanin. Trener: Radoslav Tomas