Novi težak poraz doživjeli su nogometaši Vala u 3. HNL – jug. U 13. kolu s visokih 5:1 izgubili su od Zmaja iz Blata, a prva dva pogotka djelo su Šešlije iz kaznenog udarca. U derbiju između Primorca (B) i Splita domaćin je pobjedom od 2:0 zadržao drugo mjesto.

Zmaj (B) – Val 5:1 (2:0)
Blato, stadion Zlinje
Suci: Mario Soldić (Hrvace), Ivan Kalinić (Klis), Miroslav Čalo (Trilj)
Strijelci: 1:0 Šešlija 11' (11m), 2:0 Šešlija 45' (11m), 2:1 Cikojević 59', 3:1 Jelavić 71', 4:1 Rajčić 81' (ag.), 5:1
Žaknić 89'
Igrač utakmice: Nemanja Šešlija (Zmaj B)

Treći put ove sezone vratar Vala vadio je pet puta loptu iz svoje mreže na jednoj utakmici. Zmaj je uz pomoć kaznenih udaraca i jednim autogolom uspio nanijeti deseti poraz Valu kojemu se nazire kraj krize. Prvo poluvrijeme obilježio je sudac Soldić s dva kaznena udarca, a oba je realizirao Šešlija. Val je smanjio na 2:1 preko Cikojevića u 59. minuti i tada krenuo u ofenzivu na barem jedan bod. Nadu im je otežao Jelavić u 71. minuti zgoditkom za 3:1, a potpuno ju potopio Valov igrač Rajčić autogolom deset minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Žaknić pred ulazak u sudačku nadoknadu. Petim porazom u zadnjih šest susreta čini se da se nazire kraj trenera Šušnjare.

Zmaj (B): Vugdelija, Didović, Sardelić (74. Žaknić), Vrkić, Grbavica, Begić (60. Ćubel), Šešlija, Mušić, Matković, Jelavić (72. Marinović), Škoro. Trener: Grgica Kovač

Val:Duvnjak, Repić, Šarić (65. Rajčić), Karamarko, Radovniković, Suman (65. Šimunović), Kustura, Kovačević, Grubić, Legčević (57. Cikojević), Čeko, Pezo. Trener: Goran Šušnjara