RUKOMETNI KUP
Nakon što su prije par dana svladale Hotele Makarsku u Regionalnom kupu, rukometašice Marine Kaštela slavile su i jučer protiv Orkana (16:20) i tako izborile prolaz dalje. Marinke je predvodila sjajna Anita Olujić koja je postigla čak deset pogodaka.

Orkan – Marina Kaštela 16:20 (8:10)
Omiš, dvorana Ribnjak
Suci: Mirjana Bekavac (Sinj), Josipa Mijatović (Kaštela)
Igrač utakmice: Anita Olujić (Marina Kaštela)

U zanimljivoj utakmici Marina Kaštela uspjela je izboriti prolaz dalje u Regionalnom kupu svladavši Orkan rezultatom 20:16. Bila je to utakmica u kojem su gošće dominirale u nekoliko prvih i zadnjih minuta utakmice, a ostatak je uglavnom proveden u izjednačenosti i u rezultatskom nadmetanju. Marina je dobar dio poluvremena imala tri pogotka razlike, ali su domaće igračice to uspjele anulirati, iako je Marina na kraju poluvremena otišla s dva pogotka razlike. U drugom poluvremenu Orkan je imao izjednačenje već kod 11:11, a onda se rezultat mijenjao gol za golom. Tek se pri 15:15 Marina odvaja i uspijeva privesti susret u svoju korist. Najvažniju kariku odigrala je Anita Olujić koja je postigla ni manje ni više nego deset pogodaka, što je točno pola od ukupnog broja pogotka svoje ekipe. U sljedećem kolu Marina igra protiv prvoligaša Splita 2010.

Hoteli Makarska: Balić, Šćurla (6), Laušić (1), K. Banović (3), M. Banović, Vuković, Ercegović, Mimica, H. Banović (4), Ribičić, Merčep (2). Trener: Viktor Anušić

Marina Kaštela:Nikolić, Olujić (10), N. Strmečki (2), Kragić (2), Šerić, Pintar (2), Maleš, Karanušić, M. Strmečki, Bradari-Šljuljo, Šarić (3), Papak (1), Lučić, Prnjak, Čatelov, Zebić. Trener: Zvonko Papak