ŽUPANIJSKA LIGA
U subotu su odigrane dvije utakmice 10. kola 1. ŽNL – jug. Gošk je na svom terenu utrpao čak šest komada posljednjeplasiranom Hvaru koji je tek dvije minute prije kraja postigao utješan pogodak. Jadran (KS) igra u nedjelju u 14 sati, a protivnik je Postira Sardi.

Gošk – Hvar 6:1 (2:0)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Andrej Tomas (Split), Ante Terzić (Podstrana), Branimir Poljak (Glavice)
Strijelci: 1:0 Šarić 18', 2:0 Čubrilo 25', 3:0 Škopljanac 62', 4:0 Čubrilo 65', 5:0 Čubrilo 69', 6:0 Konsa 84', 6:1 Veljača 88'
Igrač utakmice: Branko Čubrilo (Gošk)

Nogometaši Goška 'iskalili' su se nad Hvarom te su s visokih 6:1 stigli do druge uzastopne pobjede. Gošk je od početka dominirao u igri, a mrežu je načeo Šarić u 18. minuti susreta. Sredinom poluvremena Čubrilo povisuje na 2:0, rezultat s kojim je Gošk otišao na predah. U drugom poluvremenu u samo sedam minuta Gošk postiže tri pogotka; golijadu je započeo Škopljanac, a Čubrilo s još dva pogotka kompletirao hat-trick. U završnici susreta Konsa povisuje na 6:0, da bi Veljača u 88. minuti postigao utješan pogodak za goste.

Gošk:L. Zec, Nižić (81. Botica), N. Zec, Škopljanac, Šarić, Konsa, Čubrilo, Bučić (77. Ercegovac), Periš (70. Projić), Mihovilović, Nevešćanin. Trener: Radoslav Tomas
Hvar:Goić, Barić, Adilović, Ostojić, Dužević, Veljača, Maroević, Božiković, Stojko, Huljić (46. Domančić), Planjar. Trener: Jakov Ćibarić