U nastavku četvrtog kola odbojkaške Superlige za seniorke ekipe Poreča i Kaštela Cemexa ostvarili su pobjede. Porečanke su bile bolje od Olimpika s 3:1, dok je Kaštela Cemex bez izgubljenog seta svladala Novu Gradišku.

Kaštela Cemex – Nova Gradiška 3:0
(25:20, 25:7,25:14)

Suci: Ivica Špadina, Vedran Juravić

Kaštela Cemex u samo sat vremena opravdale su ulogu favorita protiv Nove Gradiške. Domaće odbojkašice slavile su s uvjerljivih 3:0 i tako stigle do druge prvenstvene pobjede. Kaštelanke su samo u prvom setu donekle dopustile gošćama da održe nekakav korak, no ipak su povele u setovima s pet poena prednosti. U drugom setu viđena je apsolutna dominacija Malenih na parketu koje su dozvolile gošćama samo sedam poena. S 2:0 na leđima gošće se nisu mogle nositi, već su nakon petnaestak minuta igre doživjele svoj četvrti poraz.