Jučer su odigrane dvije utakmice 4. kola 2. HRL – jug za seniorke. Sinjanke su nadigrale Marinu Kaštela u Kaštelima, dok je Trogir 58 bio uvjerljiv protiv Zadra.

Marina Kaštela – Sinj 21:25 (10:13)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ivica Glavinić, Mile Veraja
Igrač utakmice: Marija Hrgović-Tomić (Sinj)

Važnu pobjedu za borbu za prvaka ostvarile su Sinjanke u Kaštel Sućurcu. Rezultatom 25:21 nadigrale su domaću Marinu kojoj je to već drugi poraz u prvenstvu. Sinjanke su u utakmicu krenule vrlo dinamično. Povele su s 3:0 i tu prednost držale su do drugog dijela prvog poluvremena kad se Marina približila na 9:10 te 10:11, ali su na poluvrijeme gošće ipak otišle s tri pogotka prednosti. U nastavku Sinjanke su uspješno držale rezultatski odmak do konačnog rezultata, najbliže što je Marina došla jest tek tri pogotka razlike.

Marina Kaštela: Nikolić, Pelivan (2), Olujić (4), Strmečki (1), Kragić (2), Pintar (3), Karanušić (6), Prnjak, Bradarić-Šljujo, Šarić, Šerić, Papak (2), Vujević (1), Čatelov, Varnica, Zebić. Trener: Zvonko Papak

Sinj: Ilić, Runje (1), Boban (3), Bilobrk (6), Hrgović-Tomić (6), Radonja, Koprčina, Mažurin (6), Laco (1), Bilandžić, Maras, Poljak, Ćurković (2), Vugdelija, Pavić, Paštar. Trener: Ljiljana Borozan