ŽUPANIJSKA LIGA
Jučerašnji dan nije bio raspoložen za kaštelanske klubove. Osim poraza Vala u 3. HNL – jug bez bodova su ostali Gošk i Jadran (LP). Mladost (P) je u Gomilici uzeo sva tri boda pobjedom od 3:1, dok je Orkanu za isti broj bodova protiv Jadrana (KS) bio dovoljan samo jedan pogodak.

Gošk – Mladost (P) 1:3 (0:2)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Ante Buzov (Solin), Damir Silić (Dicmo), Damir Jokić (Dicmo)
Strijelci: 0:1 Lončar 29', 0:2 Grabovac 34', 1:2 Bučić 55', 1:3 Lončar 89'
Igrač utakmice: Ivan Lončar (Mladost P)

Borba za ulazak među pet vodećih ekipa pripala je Mladosti iz Prološca. Gosti su odličnim prvim poluvremenom stigli do važna tri boda, a junak utakmice bio je Ivan Lončar s dva pogotka. Bila je to jako nervozna utakmica, s dosta kartona osobito sa strane gostiju. No prisutno gledateljstvo moglo je vidjeti i pogotke. Mladost (P) je sredinom poluvremena u samo pet minuta stigla do dva pogotka s kojim su mogli lakše disati. Prvo je Lončar u 29. načeo mrežu Luke Zeca, a onda je Grabovac pet minuta kasnije povisio rezultat. Takva prednost povećala je nervozu domaćih pa je u 36. minuti zaiskrilo i došlo do naguravanja između Botice i Prlića. Sudac Buzov je to riješio kartonima i utakmica je nastavila dalje. Bučić je u 55. minuti dao priliku Gošku da dođe makar do izjednačenja, no minute su odmicale i do toga nije došlo. Štoviše, Lončar pred ulazak u sudačku nadoknadu postavlja nedostižnih 3:1.

Gošk:L. Zec, N. Zec, Škopljanac, Šarić, Konsa, Nevešćanin (70. Projić), Alfirević (75. Turković), Čubrilo, Mihovilović, Bučić (90. Kovačević), Botica. Trener: Radoslav Tomas

Mladost (P):Baćak, Bekavac, Crnogorac, Šimić, Klarić-Dračar, Lončar, Grabovac (77. Šarić), Šakić (65. Tolić), Meter (88. Strinić), Soldo, Prlić. Trener: Ante Knezović

Orkan – Jadran (KS) 1:0 (0:0)

Dugi Rat, stadion ŠRC Dalmacija
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Marin Sokol (Makarska), Branimir Poljak (Glavice)
Strijelac: 1:0 Grubiša 78'
Igrač utakmice: Milan Grubiša (Orkan)

Pogodak Grubiše u 78. minuti bio je dovoljan Orkanu da osvoji vrlo vrijedna tri boda s kojim su se makli s donjeg dijela ljestvice. Iako je Jadran (KS) slovio kao favorit, čvrsto postavljeni domaćini uspješno su odbijali napade gostiju. S druge strane uspjeli su realizirati svoju najbolju priliku u završnoj fazi utakmice i tako spretno i sretno došli do pobjede.

Orkan: Baučić, Pavić, Grubiša, Baraban, Sočo, Mušac, Jurić (78. Batinović), Mandurić, Marčić (85. Kraljević), Mudnić-Pulje (55. Bekavac), Biočić. Trener: Dragutin Ćelić

Jadran (KS):Roso, Plazibat, Erceg, Bodrožić, Buljan, Grubišić, Andrić (70. Viculin), Dević, Karaman (60. Roje), Buzov, Šiškov (86. Renić). Trener: Ante Terze