U utakmici prepunoj preokreta braniteljice naslova uspjele su na kraju ugrabiti pobjedu protiv neugodnih Riječanki. Nakon nešto manje od dva sata igre bilo je 3:2 za Marinu koja je tako nastavila svoj pobjednički niz. Kaštela Cemex igra u nedjelju u dvorani u Kaštel Starom s početkom u 19 sati.

Rijeka – Marina Kaštela 2:3
(23:25, 25:18,12:25, 25:19,6:15)

Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Miroslav Milinović, Toni Bingula

Nadasve čudna utakmica odigrana je u Rijeci između domaćih odbojkašica i Marine Kaštela. Utakmica prepuna preokreta i oscilacija u igrama obiju ekipa ipak je otišla u korist domaće ekipe koja je tako nastavila pobjednički niz. Zanimljivu utakmicu nagovijestio je prvi set koji je u tijesnoj završnici pripao gošćama. U drugom slijedi dominacija Riječanki koje s 25:18 suvereno dolaze do izjednačenja. Međutim, u trećem su domaće odbojkašice potpuno nestale, a nemilosrdne Marinke završile su set s uvjerljivih 25:12! Tad se Rijeka budi, a kod Marine nastaje problem u realizaciji pa se susret izjednačenjem ponovo dovodi u neizvjesnost. Ipak, u petom setu Marina je pokazala kvalitetniju igru, uz nekoliko brzih poena dolazi do dovoljne prednosti koju pretvaraju u pobjedu.