SREDNJOEUROPSKA LIGA
Ni u drugoj utakmici u slovačkoj Nitri kaštelanski odbojkaši nisu uspjeli doći do bodova. U utakmici protiv mađarskog Vegyesza bolji su bili gosti na papiru s uvjerljivih 3:0.

Mladost Ribola Kaštela – Vegyesz Kazincbarcika 0:3
(18:25, 22:25, 16:25)

Nitra, Gradska dvorana
Suci: Sanja Miklošič, Marko Seifried
Igrač utakmice: David Szabo (Vegyesz)

Iako je trener Rančić najavio moguću pobjedu protiv Mađara ona na koncu nije došla. Dug put i iscrpna jučerašnja utakmica ipak je uzela svoj određeni danak od Mladosti koja nije pronašla načina kako savladati Vegyesza. Prvi set je u početku bio prilično otvoren i neizvjesan, ali se lom dogodio sredinom seta pa Mađari bježe na 16:13, 21:14 i na koncu zaključuju set sa 25:18. U drugoj dionici Mladost je pokazala zube i vodila cijelo vrijeme. Pred kraj seta imala je čak 22:20, no početničkim pogreškama Glaurdića i Giljanovića, te napadom Normana, Kaštelani su ispustili dragocjeno vodstvo. Gledajući zaostatak na semaforu mladostaši su znali da će to biti teško nadoknaditi. U trećem setu pokušali su se vratiti u utakmicu, ponovo su imali vodstvo, ali se rezultat od 8:7 prelagano prelomio na 9:16 za goste koji su mirno priveli utakmicu kraju.

Mladost Ribola Kaštela:Višić, Norman, Perić, Kulušić, Giljanović, Glaurdić, Cikojević, Šestan, Melvan, Pervan, Ruiz, Ščerbakov. Trener: Ivan Rančić

Vegyesz Kazincbarcika:Dudas, Paez, Juhasz, Kozsla, Banai, Toronyai, Blazsovics, Szabo, Milev, Arva, Gebhardt, Meszaros. Trener: Daniel Oravec