SREDNJOEUROPSKA LIGA
U utakmici četvrtog kola srednjoeuropske MEVZA lige odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela doživjeli su poraz izgubivši od domaćina Nitre s 3:0. Mladost se još u petak nalazi u Slovačkoj gdje ih očekuje dvoboj s mađarskim Vegyeszem s početkom u 16 sati.

Nitra – Mladost Ribola Kaštela 3:0
(25:23, 28:26, 25:18)
Nitra, Gradska dvorana
Suci: Sanja Miklošič, Marko Seifried
Igrač utakmice: Igor Rehak (Nitra)

Kaštelani nisu bili dovoljno dobri za bodove u četvrtom kolu MEVZA lige. Domaćin je slavio s 3:0 i uzeo puni plijen, no tijek utakmice lako je mogao ići i na drugu stranu. Prva dva seta bila su gotovo identična; Nitra je imala nakon prve trećine seta 8:4, pa se gotovo ista prednost održala i nakon druge trećine, da bi se na kraju setovi doveli u samu neizvjesnost. Mladost je pokazala karakter, borila se za svaki poen i bila nadomak osvojenog seta, ali to nije bila njihova večer. U trećem setu su gosti čak i vodili prvi dio seta, bilo je u jednom trenutku 8:5. No već nakon nekoliko minuta Nitra preokreće, potom biva 16:14, zatim domaćin radi seriju 5:1 i mirno završava utakmicu. Priliku za popravak Mladost ima u petak gdje ih čeka dvoboj s mađarskim Vegyeszem koji je trenutno bez bodova.

Nitra:Malina, Rehak, Wawrzynczyk, Menner, Hupka, Zatko, Porubsky, Kašper, Mačuha, Gera, Ogurčak, Szazvai, Hornik. Trener: Marek Kardoš

Mladost Ribola Kaštela:Višić, Norman, Perić, Kulušić, Giljanović, Glaurdić, Cikojević, Šestan, Melvan, Pervan, Ruiz, Ščerbakov. Trener: Ivan Rančić