VRIJEDNO ISKUSTVO
Na Svjetskom juniorskom prvenstvu za judaše i judašice, koje se održalo  u Zagrebu, nastupilo je 590 natjecatelja iz 83 države, a među njima su bili i predstavnici dva kaštelanska kluba, Lovre Barišić iz JK Dalmacijacement te Mia Mihovilović iz JK Kaštela, kojima je ovo bilo vrijedno iskustvo za daljnji rad.

Lovre Barišić pod vodstvom  trenera Josipa Barića nastupio je u kategoriji do 66 kg koja je bila jedna od najbrojnijih kategorija na SP, sa čak 52 natjecatelja.

Lovre je u prvom kolu startao odlično te pobijedio wazarijem mladoga Makedonca Jashari Hamza, osvajača petog mjesta na Europskom kadetskom prvenstvu. U drugoj borbi nije imao sreće s Ismaylom Ibrahimovim predstavnikom Azerbajdžana, kada gubi s wazarijem te s tom borbom Lovre je završio daljnje natjecanje.

Mia Mihovilović, pod budnim okom trenera Boška Rozge, nastupila je u konkurenciji 38 djevojaka kategoriji do 70 kg.
U prvoj borbi borila se protiv Mađarice Renate Lorinc, koja je u toj borbi odnijela pobjedu. Popravnih borbi za Miju više nije bilo.

Kaštelanski judo na ovom je prvenstvu predstavljao  je i Nenad Buzov, koji je sudjelovao u radu sudačke organizacije.