Deveto kolo bilo je prilično raspucano u šest utakmica odigranih u subotu. Palo je prosječno po četiri pogotka po utakmici, a upravo toliko je bilo u porazu Vala od Splita (3:1). Od ostalih rezultata vrijedi istaknuti pobjedu Jadrana (LP) u Blatu s 4:3.

Split – Val 3:1 (1:0)

Split, stadion Park mladeži
Suci: Ante Jurić (Split), Matko Palada (Trogir), Ante Pavlinović (Split)
Strijelci: 1:0 Antunović 36', 2:0 Antunović 72', 2:1 Legčević 84', 3:1 Kelez 85'
Igrač utakmice: Pjero Antunović (Split)

Ni na gostovanju u Splitu nije bilo ničeg nova za Val. Novi poraz ekipa iz Kaštel Staroga upisala je na Parku mladeži izgubivši od domaćina rezultatom 3:1. Protagonist Splitove pobjede bio je Pjero Antunović koji je postigao dva pogotka, po jedan u svakom poluvremenu. Legčević je dao nadu Valu pogotkom u 84. minuti za 2:1, no samo minut kasnije Kelez je pogotkom za 3:1 utišao sve šanse gostiju. Splićani su ovom pobjedom nastavili odličnu formu, dok je Val ostao pri dnu.

Split:Bender, Barada (46. Bartulović), Jurić, Bašić, Gale, Lohinski (87. Jakelić), Antunović, Barać, Jerčić, Sedlar, Ferreira (17. Kelez). Trener: Ivan Pudar

Val:Duvnjak, Repić, Šarić, Karamarko, Radovniković, Kustura (81. Cikojević), Grubić, Udovičić (66. Legčević), Čeko (66. Pedišić), Pezo. Trener: Goran Šušnjara