ŽUPANIJSKA LIGA
Kaštelanski predstavnici u 1. Županijskoj ligi još su jednom ostvarili polovičan učinak. Jadran se minimalnom pobjedom protiv Oska vratio među prve četiri ekipe lige, dok je Gošk dva puta vodio Mosor pa na kraju izgubio rezultatom 4:2.

Jadran (KS) – Osk 1:0 (0:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Anđelko Zebić (Dicmo), Mario Jadrijević (Glavice), Jelena Pejković (Split)
Strijelac: 1:0 Karaman 59'
Igrač utakmice: Jure Karaman (Jadran KS)

Iznimno vrijednu minimalnu pobjedu Jadran je osvojio na domaćem terenu protiv posljednjeplasiranog Oska. Iako su mnogi očekivali da će Jadran biti raspucaniji protiv najlošije obrane lige, mrežu je zatresao jedino Karaman u 59. minuti susreta. S nova tri boda Jadran je uhvatio priključak za vodećima, dok je Osk ostao zacementiran na dnu ljestvice.

Jadran (KS):Roso, Plazibat, Erceg, Bodrožić, Buljan, Grubišić, Andrić (70. Viculin), Dević, Karaman (60. Roje), Buzov, Šiškov (86. Renić). Trener: Ante Terze

Mosor – Gošk 4:2 (1:1)

Žrnovnica, stadion Pricvić
Suci: Kristijan Kuduz (Vrlika), Damir Silić (Dicmo), Mihael Kovačev (Split)
Strijelci: 0:1 Nevešćanin 23', 1:1 Pecotić 37', 1:2 Periš 68', 2:2 Barbarić 70', 3:2 Kliškić 73', 4:2 Rako 90'
Igrač utakmice: Domagoj Barbarić (Mosor)

Dva puta imali su igrači Goška vodstvo, međutim, ustrajni Mosor uspio je preokrenuti rezultat i na svom stadionu zadržati bodove. Gošk je poveo sredinom prvog poluvremena preko Nevešćanina, ali je Pecotić u 37. minuti režirao izjednačenje. U drugom poluvremenu gotovo sve se najvažnije dogodilo u razdoblju od pet minuta. Prvo je Periš u 68. minuti zabio za novo vodstvo Goška, a taj rezultat stajao je svega dvije minute jer je Barbarić zabio za izjednačenje. Tri minute kasnije Kliškić je doveo rezultat u svoju korist, a Rako dovršio pitanje pobjednika u posljednjim trenucima utakmice.

Mosor: Butara, Bevanda, Mišerda, Rako (90. Jurić), Kuzmanić, Poštenjak, Pecotić, Barbarić (90. Pučić), Vilić (57. Kliškić, Petričić, Landikušć. Trener: Damir Matijašević

Gošk:L. Zec, Botica, N. Zec, Škopljanac, Šarić, Konsa (61. Turković), Nevešćanin, Bučić, Periš, Mihovilović (76. Kolak), Projić (80. Karaman). Trener: Radoslav Tomas