U subotu je odigrano 3. kolo odbojkaške Superlige za seniorke. Marina Kaštela očekivano je po drugi put u manje od dvadeset i četiri sata svladala Osijek, iako se umor od finala Superkupa itekako osjetio. Drugi kaštelanski prvoligaš doživio je poraz od Rijeke (3:0).

Marina Kaštela – Osijek 3:0
(27:25, 25:22, 25:23)

Suci: Milan Rajković, Domagoj Niessner

Utakmica između Marine i Osijeka doista je bila, kako su treneri najavljivali, fizički jako zahtjevna. Nakon finala Superkupa obe ekipe sastale su se u sklopu trećeg kola, a Marina je u manje od jednoga dana i drugi put bila bolja od Osijeka. No, pobjeda nije bila tako lagana kao u Superkupu; Osijek je bio na rubu osvajanja barem jednog seta, ali u završnici seta Marina je ipak uspjela izvući rezultat na svoj mlin.

Kaštela Cemex – Rijeka 0:3
(14:25, 21:25, 19:25)

Suci: Vedran Juravić, Tajana Maričić

Težak poraz doživjele su Malene u susretu s Rijekom u sklopu 3. kola odbojkaške Superlige. Rijeka je bila agresivnija i preciznija u utakmici te je zasluženo osvojila tri boda koja ih izjednačuje na vrhu ljestvice. Posebno slab set za Malene bio je prvi s nizom neforsiranih pogrešaka koje su gošće znale iskoristiti. Rijeka se za tjedan dana sastaje s Marinom Kaštela.