ŽUPANIJSKA LIGA
U šestom kolu 1. Županijske lige Gošk je propustio preuzeti čelo ljestvice odigravši mršavih 0:0 s Omladincem, a to je iskoristio Jadran (T) koji je s 2:1 svladao sućuračkog imenjaka i tako postao vodeća ekipa prvenstva.

Gošk – Omladinac 0:0
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Ante Čaić (Split), Marin Sokol (Makarska)
Isključen igrač: 81' Kevin Obed Murillo (Omladinac)

Gošk i Omladinac u borbi za prvo mjesto odigrali su mršavih 0:0. Utakmica je bila dovoljno čvrsta da se mreža barem jedne ekipe ne zatrese, pa je podjela bodova sasvim pošten ishod. Gošk je najviše napora pružio u posljednjoj fazi utakmice kada su pokušali iskoristiti igrača više, pošto je Murillo zbog drugog žutog kartona otišao ranije pod tuš, no granitna obrana gostiju nije popuštala Crveno-bijelima. Sljedeću priliku za pobjedu Gošk ima za tjedan dana protiv Mosora.

Gošk:L. Zec, Nevešćanin (63. Botica), N. Zec, Škopljanac, Šarić, Konsa, Čubrilo, Alfirević (70. Turković), Periš, Mihovilović, Bučić (63. Projić). Trener: Radoslav Tomas

Omladinac:Bebić, Budimir, Božić, Murillo, Bašić (83. Štrljić), Dadić, Nerlović, Lozić, Llanos (61. Čule), Šunjić, Marinović. Trener: Valentino Roglić

Jadran (T) – Jadran (KS) 2:1 (1:1)
Mravince, stadion Glavica
Suci: Mateo Budić (Kaštel Gomilica), Mateo Boljat (Split), Mihael Kovačev (Split)
Strijelci: 1:0 Divić 10', 1:1 Buzov 31' (11m), 2:1 Vidić 80'
Igrač utakmice: Toni Divić (Jadran T)

U derbiju dva Jadrana pozitivan ishod izvukao je domaći Jadran koji je do pobjede stigao deset minuta prije kraja susreta. Obe ekipe za sada igraju dobar nogomet u prvenstvu, a to su i pokazali u međusobnom dvoboju. Nažalost po goste, Vidić je u 80. minuti presudio da bodovi ipak ostaju u Tučepima i to pet minuta nakon što je ušao u igru. Zanimljivo je kako je strijelac Vidić ušao umjesto Divića koji je u desetoj minuti zabio za vodstvo svoje ekipe. U 31. minuti Buzov je doveo susret u egal pogodivši iz kaznenog udarca, no to je bilo sve od Jadrana (KS).

Jadran (T):Kragić, Ljubić, Divić (75. M. Vidić), Pinjuh, Šalinović, Džoja (60. Brnić), Pašalić (52. Bušelić), Radić, Ćuže, Ereš, Cvitanović. Trener: Jurica Karabatić

Jadran (KS):Banić, Jakovčević, Erceg, Bodrožić, Grančić, Grubišić, Andrić (84. Poljak), Dević, Karaman (78. Elez), Buzov, Šiškov (62. Plazibat). Trener: Ante Terze