Favoritkinje su u subotnjim nastupima trećeg kola postigle očekivani rezultat. Mladost i Marina slavile su rezultatom 3:0, dok je Rijeka bila bolja od Osijeka s 3:1. Kolo će u nedjelju zaključiti Poreč i Kaštela Cemex.

Marina Kaštela – Olimpik 3:0
(25:17, 27:25, 27:25)
Suci: Vedran Juravić, Tajana Maričić

Marina Kaštela uspješno je svladala Olimpika rezultatom 3:0. Međutim, to je bilo sve osim naizgled glatke pobjede. Novi superligaš je dobro namučio aktualne prvakinje koje su samo u prvom setu imale dovoljno prostora za napraviti odmak u rezultatu. Drugi i treći set završio je identično, sa po 27:25, što dovoljno govori o otporu koje su pružile gošće. Olimpik je možda ostao bez bodova ili čak osvojenog seta, ali je pokazao da imaju dobar potencijal. S druge strane, Marina je nastavila pobjednički niz te ih u petak čeka utakmica Superkupa protiv Osijeka.