Sjajan otpor Siska ipak nije izdržao pred opsadom jake Mladosti. Na otvaranju 2. kola odbojkaške Superlige. Mladost Ribola Kaštela stigla je u Sisku do pobjede tek u petom setu.

Sisak – Mladost Ribola Kaštela 2:3
(27:29, 25:23, 26:24, 17:25, 8:15)
Sisak, dvorana Brezovica
Suci: Miroslav Milinović, Ivan Perić

Prava odbojkaška utakmica prepunom poena, setova i preokreta odigrala se u Sisku između istoimenog domaćina i kaštelanske Mladosti. U prva tri seta obje ekipe čupale su svaki poen, a setovi su završavali sa samo dva razlike, no onda je snaga Siska pala u četvrtom i petom setu te se to osjetilo na rezultatu. Mladost je prvi set osvojila tek u produžetku, a onda su im domaćini zadali hladan tuš osvojivši sljedeća dva seta s 25:23 i 26:24. Gosti su se tada sabrali te ubrzavši dinamiku igre napravili preokret za tijesnu, ali vrijednu pobjedu.