VAL-USKOK 1:1
Omiš - Jadran KS 0:1
GOŠK Adriachem - Junak 0:0

Igralište Vukovar. Gledatelja 250, Val-Uskok 1:1 (0:0). Sudac: Toni Nejašmić (Split) - 6. Strijelci: Samardić u 46. za Val, a M. Radić u 77. minuti za Uskok. Crveni karton: Milišić (Uskok) u 30. minuti, drugi žuti.
Najbolji igrač: Goran Samardžić (Val).

VAL: Milin (6), Samardžić (7), Grbeša (6) (od 76. Vrtlar -), Crnjak (6), Plazonić (6,5), Radić (7), Čop (6), Deanković (6), Brkić (5,5), Škorput (6), Čubrilo (6,5).

USKOK: Vidjć (6), Pleština (6), Nakić (6) (od 51. Delić 6), Andrijašević (6), A. Radić 86,5), Šakić (6), Deiić (5,5) (od 63. M. Radić 7), Milišić (5), S. Radić (6,5), Buljan (6,5), Barišić (5).

lako su gosti igrali s igračem manje od 30. minute (Milišić) zasluženo su osvojili toliko željeni bod u Kaštelima. Da je Barišić bio priseban u 19. i 27. minuti cijeli bodovni plijen sigurno bi selio na Klis. Po jedan euro pogodak postignut je u drugom dijelu. Najprije je Samardžić sa 40-ak metara iskosa matirao usnulog Vidića, a uzvratio M. Radić pred kraj utakmice usnulom Milinu.

Joško Tarabene

Stadion "Anđelko Marušić Ferata". Gledatelja 55O. Omiš - Jadran (KS) O:1 (0:0). Sudac: Ljubomir Puljiz (Runović) - 6. Strijelci: Darko Ergo (Jadran). NAJBOLJI IGRAČ: Darko Ergo (Jadran).

OMIŠ: Baučić (6,5), Hrstić (6)(od 85. Mladin -), Petrić (6), Pivčević (6,5), Mlinar (6,5), Brzović (6,5), Kovačević (6,5), Fereira (6), Čoso (6), Jurčević (6)(od 46. Almeida 6), Lima (6).

JADRAN KS: Malenica (6,5), Ergo (6,5), Anić-Marić (6,5), Elez (6,5), Kurtović (6,5), Šarić (6,5)(od 66. Novačić 6), Alfirević (6), Matić (6), Šimunović (6), Poljak (6), Repić (6)(od 81. Zolota -)

U igri "bez igre" bolje su se snašli gosti. Punih 60 minuta niti jedne momčad nije odigrala ozbiljnu akciju. Pola sata prije kraja vratar "gusara" Baučić najprije je izvrsnom intervencijom izašao kao pobjednik protiv trojice protivničkih napadača, ali nekoliko trenutaka poslije Ergo je indentičnu situaciju riješio zgoditkom. Sva nastojanja bezidejnih domaćina da poravnaju i izvuku barem neodlučen rezultat ostala su uzaludna.

Pero Livajić

Igralište SC Jure Bakotić. Gledatelja 100. GOŠK AC - Junak 0:0. Sudac: Andrej Topić (Solin) - 6,5. Najbolji igrač: Jerko Jelić (GOŠK AC).

GOŠK AC: Vidović (6,5), Dolić (6), Tomić (6,5), Marović (6,5), Lovrić (7), Zebić (6,5), Čičmir (6)(od 67. Sunara 6), Boban (6,5), Jelić (7), Povijač (6,5), Denić (6)(pd 58. Britvić 6,5).

JUNAK: Grčić (6), Matas (6)(od 71. Gilić -), Paleško (6), Romac (6,5), Runje (6,5), Pavić (6), Vukušić (7), Dedić-Lokma (7), Šipić (6), Sablić (6,5), Nešić (6,5).

Jerko Jelić lijepim udarcem u 70. minuti umjesto u mrežu smjestio je loptu u desnu vratnicu vratara Stipe Grčića. Junak je imao neke poluprigode, međutim, bez prave akcije za gol.