ŽUPANIJSKA LIGA
U pretposljednjem susretu 5. kola 1. Županijske lige Sloga je u Mravincima svladala Jadran (KS) rezultatom 3:1. Iako su gosti poveli u 18. minuti, do kraja utakmice nisu uspjeli sačuvati prednost već su ostali bez bodova. Kolo zaključuju Zmaj (M) i Orkan u ponedjeljak.

Sloga (M) – Jadran (KS) 3:1 (2:1)

Mravince, stadion Glavica
Suci: Ivica Grepo (Split), Mario Jadrijević (Glavice Gornje), Mateo Budić (Kaštel Gomilica)
Strijelci: 0:1 Dević 18', 1:1 Boko 29', 2:1 Marović 31', 3:1 Katić 83'
Igrač utakmice: Mario Marović (Sloga M)

Drugi prvenstveni poraz Jadran je upisao u Mravincima i tako propustio priliku da barem na jedan dan bude na čelnoj poziciji. Iako je Jadran dobro krenuo u utakmicu i od 18. minute imao prednost zahvaljujući pogotku Devića, Terzijevi momci na koncu nisu došli ni do boda. Sloga je u samo dvije minute preokrenula stvar u svoju korist; Boko je u 29. minuti pogodio za izjednačenje, a kapetan Marović dvije minute nakon zabio za vodstvo. U 83. minuti Katić je riješio pitanje pobjednika.

Sloga (M):Kirevski, Gusić, Gizdić, Boko (63. Katić), Mikelić (60. Šerić), Barać, Marović, Pranjić (87. Maloča), Juričić, Kapitanović, Caktaš. Trener: Siniša Jalić

Jadran (KS):Banić, Jakovčević, Roje, Bodrožić, Buljan, Marić-Arić (50. Erceg), Radić (46. Karaman), Dević, Plazibat (62. Šiškov), Buzov, Grubišić. Trener: Ante Terze