POSLJEDNJA PRIPREMNA UTAKMICA
U posljednjoj pripremnoj utakmici košarkaši Ribole Kaštela izgubili su na svom parketu od Šibenika rezultatom 77:70. Prvenstvo počinje u subotu 7. listopada, a Ribola u prvom kolu gostuje kod Alkara.

Ribola Kaštela – Šibenik 70:77
(18:22, 20:7, 14:24, 18:24)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ante Pepur, Dino Vukušić

Kaštelani i Šibenčani odigrali su još jednu zanimljivu međusobnu utakmicu u sklopu svojih priprema za novu sezonu. Nakon prošlotjedne tijesne utakmice s puno koševa, ovoj je nedostajala samo veća efikasnost. Kaštelanima je pripalo prvo poluvrijeme, osobito druga četvrtina u kojoj su gosti zbog slabe realizacije uspjeli postići samo sedam koševa. Ribola je to iskoristila te minus od četiri poena iz prve četvrtine preokrenula u +9. Ipak, u drugom poluvremenu gosti se oporavljaju, tope prednost domaćih i preokreću susret u svoju korist. Do pobjede ih je predvodio Bundović s 24 koša, dok je kod Ribole najbolji strijelac bio Došen sa 16 poena.

Ribola Kaštela:Pruže, Rhymes (7), Mikulić (3), Živković (1), Došen (16), Galić (10), Roso (6), Šipić (11), Matić (4), Karanušić, Mandić (12). Trener: Luka Žitko

Šibenik: Radovčić (11), Šarić (3), Bašić (14), Klepo, Gulin (5), Bundović (24), Paić (5), Mileković (4), Jelić, Nakić (11). Trener: Vladimir Anzulović