SREDNJOEUROPSKA LIGA
Odigrano je i treće kolo MEVZA lige u kojem je Mladost Ribola Kaštela stigla do svoje prve pobjede. Rezultatom 3:1 nadigrali su Košice te se tako s jednom pobjedom  vraćaju iz Austrije.

Košice – Mladost Ribola Kaštela 1:3

(17:25, 22:25, 25:22, 23:25)

Dvorana SH Zwettl,
Suci: Bernard Valentar, Sanja Miklošič
Igrač utakmice: Filip Šestan (Mladost Ribola Kaštela)

Kaštelani se iz Austrije ipak vraćaju s bodovima. Prvu pobjedu ubilježili su u posljednjem nastupu prve runde MEVZA lige svladavši slovačke Košice rezultatom 3:1. Kaštelani su prva dva seta držali pod svojom kontrolom, osobito prvi set koji je cijelo vrijeme bio s nekoliko poena razlike za goste. U drugom su se Slovaci probudili, ali Mladost nije ispuštala svoje vodstvo. Tek u trećem setu Košice su opasno zagrizle pa smo mogli vidjeti nekoliko izmjena vodstva, da bi pred kraj seta Slovaci ipak uspjeli pobjeći i smanjiti vodstvo Mladosti. Treći set bio je najnapetiji, Slovaci su lovili barem jedan bod te su čak imali vodstvo 21:20, no za razliku od prva dva kola ovoga puta Kaštelani su bili koncentrirani u završnici seta i zasluženo došli do pobjede.

Košice:Vitko, Smolej, Lamanec, Pizur, Šomplak, Bališin, Kasperkevič, Labik, Kopka, Jakubov, Haky, Križ, Sopka, Tesarčik. Trener: Richard Vlkolinsky

Mladost Ribola Kaštela:Višić, Norman, Perić, Kulušić, Giljanović, Glaurdić, Cikojević, Šestan, Pervan, Ruiz, Ščerbakov. Trener: Ivan Rančić