Dramatična završnica viđena je u Ivanbegovini u 6. kolu 3. HNL – jug. Kamen je imao 1:0 do 87. minute kada Čeko realizira kazneni udarac za izjednačenje. Isti igrač četiri minuta kasnije crvenim kartonom pretvara se u tragičara, a samo minut kasnije Banić zabija za pobjedu domaćina i za novi poraz Vala.

Kamen – Val 2:1 (1:0)
Ivanbegovina, stadion Ivanbegovina

Suci: Emil Tomašević (Ploče), Anita Nenada (Dubrovnik), Miho Trković (Gruda)
Strijelci: 1:0 Jonjić 17', 1:1 Čeko 87', 2:1 Banić 90'+2'
Isključen igrač: 90' Petar Čeko (Val)
Igrač utakmice: Marin Jonjić (Kamen)

Na isti način na koji su osvojili tri boda u prošlom kolu Val je sada doživio poraz u Ivanbegovini. Kamen je vodio kroz gotovo čitavu utakmicu, primio je pogodak u završnici utakmice, a onda je Banić u sudačkoj nadoknadi bacio stotinjak prisutnih gledatelja u delirij. Domaćin je poveo preko Jonjića u 17. minuti, a odgovor Vala dugo se čekao. Čvrsta i tvrda utakmica osjetila se i u kartonima, čak četiri žuta i jedan crveni u redovima Vala. No prije isključenja Čeko je ponovo mogao postati junak svog kluba. Prošlog tjedna je eurogolom srušio Gošk, a u susretu s Kamenom postigao je izjednačujući pogodak u 87. minuti preko kaznenog udarca. Čeko se ubrzo pretvorio u tragičara jer je četiri minute kasnije zbog vrijeđanja suca zaradio isključenje, a minutu kasnije Banić zabija za pobjedu domaćina.

Kamen: Vojnović, Norac-Kevo, Ćelić, Kilić (65. Madunić), Jonjić, Bradarić, Brkan, Ćalušić (82. Žužul), Banić, Tolić, Peko (52. Vuković). Trener: Mario Kujundžić
Val: Duvnjak, Šarić, Karamarko, Radovniković, Kustura, Kovačević (59. Grubić), Udovičić (76. Kuliš), Šimunović (46. Suman), Cikojević, Čeko, Pezo. Trener: Goran Šušnjara