ŽUPANIJSKA LIGA
Kaštelanski klubovi u 1. Županijskoj ligi u četvrtom su kolu stigli do vrijednih bodova. Jadran je tek u drugom poluvremenu došao do pobjede, dok je Gošk imao tri boda do 87. minute kada je 42-godišnji Jure Žilić zabio za konačnih 1:1.

Jadran (KS) – Hvar 2:0 (0:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski

Suci: Branimir Poljak (Glavice), Toni Ćelić (Split), Damir Jokić (Dicmo)
Strijelci: 1:0 Šiškov 58', 2:0 Plazibat 71'
Igrač utakmice: Ante Bokšić (Zmaj M)

Gotovo sat vremena igre trebalo je Jadranu da načne mrežu gostiju. Igrala se 58. minuta kad je kapetan Šiškov postigao vodeći pogodak za Jadran, da bi u 71. minuti Plazibat u još jednoj utakmici postigao pogodak, čime su domaćini stigli do nova tri boda. Unatoč 2:0 i pobjedi, stvari su mogle biti i drugačije. Hvar je imao nekoliko izglednih prilika, no njihova nepreciznost te Banićeva spremnost na golu, sačuvala je mrežu Jadrana. Jadran se ovom pobjedom izjednačio na vrhu s imenjakom iz Tučepa.

Jadran (KS): Banić, Jakovčević, Erceg, Bodrožić, Marić-Arić, Grubišić, Roje (73. Buljan), Plazibat (77. Radić), Karaman (66. Andrić), Buzov, Šiškov. Trener: Ante Terze
Hvar: Goić, Barić, Tandara (46. Muslim), Šiško, Dužević, Carić (46. Grabić), Matijević (70. Ostojić), Božiković, Gilve, Radovanović, Planjar. Trener: Jakov Ćibarić

Omiš – Gošk 1:1 (0:1)
Omiš, stadion Anđelko Marušić Ferata

Suci: Hrvoje Erceg (Split), Mario Vrkić (Solin), Kristijan Kuduz (Vrlika)
Strijelci: 0:1 Čubrilo 14' (11m), 1:1 Žilić 87'
Igrač utakmice: Jure Žilić (Omiš)

Na gostovanju kod Omiša nogometaši Goška stigli su do boda, no opet su u posljednjim minutama utakmice primili pogodak koji im je ovaj put oduzeo pobjedu. Gošk je do vodstva stigao u ranoj fazi utakmice, već u 14. minuti Čubrilo je iskoristio kazneni udarac za 0:1. U tvrdoj utakmici domaćin je lovio rezultat, a obrana gostiju popustila je u 87. minuti. Tada je na scenu nastupio neuništivi 42-godišnji napadač Jure Žilić koji nakon samo petnaest minuta igre zabija za konačnih 1:1.

Omiš: Škorić, Kuvačić, Tomaš (66. Biuk), Ćosić, Vučemil (72. Žilić), Bandov, Ribičić, Galić, Juginović (46. Vojnović), Bilić, Pivčević. Trener: Ante Milić
Gošk: L. Zec, Botica, Zec, Škopljanac, Alfirević, Konsa, Čubrilo, Karaman (78. Kolak), Periš, Mihovilović (64. Turković), Nevešćanin (68. Projić). Trener: Radoslav Tomas