Dugopolje - Val 3:2
Jadran KS - Velebit 0:1
Primorac B. - GOŠK AC 1:0

DUGOPOLJE - VAL 3:2

DUGOPOLJE — Igralište Sirčina. Gledatelja 500. Dugopolje — Val 3:2 (1:2). Sudac: Vuko (Podstrana) - 6. Strijelci: Demaria u 15., Bajamić u 68. i Tomić-Ferić u 90. za Dugopolje, a Čop u 10. (11 m) i Radić u 28. minuti za Val. Crveni karton: Mate Smodlaka (predstavnik Dugopolja) u poluvremenu. Najbolji igrač: Slavko Tomić-Ferić (Dugopolje).

DUGOPOLJE: Smodlaka (7,5), Barić (7), Radošević (7)(od 46. Glavaš 7), Demaria (7), Tomić-Ferić (8), Deiić (7)(od 60. Lauš 7), Grbeša (7), Ma-rjanović (7), Balić (7), Bajamić (7,5), Pokrajčić (7)(od 82. Plazibat -).

VAL: Milin (6,5), Samardžić (7), Grbeša (6), Radić (6), Plazonić (6), To-mas (6,5), Čop (6,5), Bašić (6,5)(od 37. Brkić 6, od 77. Vrtlar -), Deanko-vić (6,5), Škorput (7), Čubrilo (7).

U drami na Sirčini gosti iz Kaštel Starog su dva puta vodili, a domaćini stizali rezultat te u 90. minuti euro-golom Tomića-Ferića uknjižili sva tri boda te tako u punoj "spremi" odlaze Trogiranima na veliki derbi idućega kola. Gosti su poveli pogotkom Čopa iz kaznenog udarca, izjednačio je Demaria nakon kornera, a novo vodstvo za goste donio je Radić nakon slobodnog udarca Bašića. Izjednačio je Bajamić nakon solo prodora u 68. minuti. Erupcija oduševljenja domaćih gledatelja nastupila je nakon Tomić-Ferićeve bombe s 30 metara.

Joškov Čelan

Jadran KS - Velebit    0:1

KAŠTEL SUĆURAC - Igralište Zrinjski. Gledatelja 120. Jadran (KS) - Velebit 0:1 (0:1). Sudac: Maro Kristić (Dubrovnik) — 7. Strijelac: Kapitanović u 16. minuti. Crveni karton: Mate Klarić (Velebit) u 58. minuti, drugi žuti, igranje rukom. Najnolji igrač: Marko Kapitanović (Velebit).

JADRAN (KS): Malenica (6), Ergo (6), Bešić (6) (od 77. Zolota -), Kurtović (6), Delić (6), Šarić (6,5), Alfirević (6,5), Kovač (6) (od 67.1. Matić -), Šimunović (6,5), Poljak (6,5), Repić (6) (od 46. Olujić 6).

VELEBIT: Santini (7), Kapitanović (7,5), Lisica (7,5), Pe-rica (7), I. Matić (7), Klanac (6,5), Kurtin (6,5) (od 73. Šu-njić -), Klarić (5), Klapan (7) (od 87. Benić -), Mršić (6,5), Kolić (6) (od 69. Lončar -).

Prvi udarac na vrata Jadrana donio je i gol u desne Maleničine rašlje što se, na koncu, pokazao presudnim pri raspodjeli bodova. Domaći su posljednjih pola sata igrali s igračem više, no ni to im nije pomoglo.

Mario Mornar

Primorac B. - GOŠK AC   1:0

BIOGRAD NA MORU — Igralište Kazimir i Silvijo. Gledatelja 100. Primorac (B) - GOŠK AC 1:0 (0:0). Sudac: Blaž Pe-zo (Mokošica) — 6,5. Strijelac: Pavlović u 61. minuti. Najbolji igrač: Ante Pavlović (Primorac)

PRIMORAC (B): Juričin (6,5), Pešić (6,5), Marković (6), Mičić (6), Matić (6,5), Bašić (6) (od 72. Galović -), Morović (6), Mitrović (6,5), Erlić (6,5), Crnjak (6,5) (od 62. Brajko-vić 6), Šarić (6,5) (od 53. Pavlović 6,5).

GOŠK AC: Vidović (6), Dolić (5,5) (od 61. Vranić 6), To-rnić (6), Zebić (6), Lovrić (6), Šarić (5,5), Čičmar (6), Boban (6) (od 70. Sunara -), Bonacin (5,5), Povijač (6), Denić (5,5) (od 73. Kurbaša -).

Prvo poluvrijeme bilo je sasvim anemično s tek jednom prigodom Gomiličana u 32. minuti, kada je Povijač sa sedam metara promašio vrata. Podjednaki takmaci mučili su se s loptom uglavnom izvan zone za postizanje zgoditaka. Ulaskom Pavlovića u 53. minuti, Primorac je dobio na probojnosti, pri čemu je plodom urodila kontra u 61. minuti kada su Pavlović i Erlić razmijenili dodavanja u šesnaestercu gostiju. Erlića su potom "ukliještila" dvojica obrambenih igrača gostiju, pa je sudac Pezo iz Mokošice pokazao na bijelu točku. Erlićev udarac vratar Vidović je sjajno obranio, ali je pritrčao Pavlović i zabio!