ŽUPANIJSKA LIGA
U trećem kolu kaštelanski klubovi u 1. Županijskoj ligi ostvarili su polovičan učinak. Gošk je kod kuće ostavio sva tri boda pobjedom od 4:1, dok je Jadran u Makarskoj izgubio s 2:0.

Gošk – Postira Sardi 4:1 (1:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Srećko Pleština (Klis), Anđelko Zebić (Dicmo), Krešimir Komić (Solin)
Strijelci: 1:0 Čubrilo 41' (11m), 2:0 Alfirević 48', 2:1 Žuljević 51', 3:1 Periš 81', 4:1 Botica 86'
Igrač utakmice: Ivan Periš (Gošk)

Uvjerljivu pobjedu upisali su nogometaši Goška u trećem kolu 1. Županijske lige. U Gomilici je gostovala momčad Postira koju je načeo kapetan Čubrilo u 41. minuti pogotkom iz kaznenog udarca. To je ujedno bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu. U nastavku igre palo je čak četiri pogotka. Već u trećoj minuti Alfirević je povisio na 2:0, a tri minute kasnije Žuljević daje nadu svojoj ekipi zabivši za 2:1. No, bodovi su ipak ostali u Gomilici, a posao su dovršili Periš u 81. i Botica u 86. minuti za konačnih 4:1.

Gošk:L. Zec, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Konsa (80. Kolak), Čubrilo, Bučić, Periš, Mihovilović (59. Projić), Botica (68. Šarić). Trener: Radoslav Tomas

Postira Sardi:Duvančić, Doljanin, P. Eterović (46. Baković), Mihaić, M. Matulić, Zlatar, Žuljević, Lukić (56. T. Matulić), Bajić (60. Marinović), J. Matulić, M. Eterović. Trener: Frane Kurte

Zmaj (M) – Jadran (KS) 2:0 (1:0)

Makarska, stadion SC Makarska
Suci: Ivica Grepo (Split), Hrvoje Erceg (Split), Branimir Poljak (Sinj)
Strijelci: 1:0 Bokšić 40', 2:0 Bokšić 57'
Igrač utakmice: Ante Bokšić (Zmaj M)

Stopostotni niz Jadrana zaustavljen je na gostovanju u Makarskoj. Domaćin Zmaj svladao je Kaštelane rezultatom 2:0, a glavni arhitekt pobjede 'Crvenih' bio je Ante Bokšić s dva pogotka. Bokšić je prvo u 40. minuti svladao Banića, a po drugi put u strijelce upisao se u 57. minuti zabivši za konačnih 2:0. Jadran je u nastavku zamjenama pokušao postići barem jedan pogodak, ali je čvrsta obrana domaćih zadržala bodove.

Zmaj (M):Puharić, Bokšić (75. Jakir), Dedić, Lozina, Lendić (85. Žigo), I. Rašić, Bekavac, D. Rašić, Silić, D. Rašić, Vuletić. Trener: Ante Vitaić

Jadran (KS):Banić, Jakovčević (75. Marić-Arić), Erceg, Bodrožić, Buljan, Grubišić, Radić (66. Andrić), Dević, Karaman, Plazibat (60. Roje), Šiškov. Trener: Ante Terze