ŽUPANIJSKA LIGA
U nedjelju je kompletirano drugo kolo 1. Županijske lige. Gošk je u Klisu imao bod do sudačke nadoknade kada je Škopljanac nespretno pospremio loptu u svoju mrežu, dok je u 81. minuti sudac Jadrijević propustio svirati kazneni udarac za goste.

Uskok – Gošk 2:1 (1:0)

Klis, stadion Iza grada
Suci: Mario Jadrijević (Glavice), Hrvoje Erceg (Split), Branimir Poljak (Sinj)
Strijelci: 1:0 Vrdoljak 10', 1:1 Čubrilo 50', 2:1 Škopljanac 90' (ag.)
Igrač utakmice: Branko Čubrilo (Gošk)

Prilično dramatičan završetak dogodio se u Klisu u susretu drugoga kola. U čvrstoj i borbenoj utakmici Uskok je uspio doći do sva tri boda, iako su bodovi mogli otići u totalno drugome smjeru. Domaćin je bio u prednosti već u 10. minuti susreta kada je Vrdoljak pronašao put do mreže gostujućeg vratara Zeca. Obje ekipe su potom imale nekoliko dobrih šansi, a do pogotka je uspio doći Gošk preko Čubrila u petoj minuti drugog poluvremena. Kontroverzna situacija dogodila se u 81. minuti kada je Periš srušen u kaznenom prostoru Uskoka, ali Jadrijević nije pokazao na bijelu točku. I kad se činilo da će doći do podjele bodova, u posljednjoj minuti susreta Škopljanac je nespretno pospremio loptu u svoju mrežu za konačnih 2:1 za Uskok.

Uskok: Odža, Vučemilović-Grgić, Ćaćić, Vrdoljak, Radić (84. Šitum), Belajić, Vrdoljak, Glavina, Šimunović (69. Stefanović), Stanković, Ćaleta (77. Franić). Trener: Dalibor Filipović

Gošk:L. Zec, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Konsa (80. Kolak), Čubrilo, Bučić, Periš, Mihovilović (59. Projić), Botica (68. Šarić). Trener: Radoslav Tomas