Ni u četvrtom kolu nogometaši Vala nisu uspjeli doći do bodova. U Hrvacama ih je nadigrala domaća ekipa rezultatom 2:0. S nova tri boda Hrvace su zasjele na čelnu poziciju, dok je Val ostao prilijepljen za dno.

Hrvace – Val 2:0 (2:0)
Hrvace, stadion Hrvace
Suci: Goran Agičić (Ražanac), Mario Soldić (Hrvace), Ante Proso (Gata)
Strijelci: 1:0 Vučković 15', 2:0 Vučković 41'
Igrač utakmice: Ante Vučković (Hrvace)

Hrvace su do pobjede stigli već u prvom poluvremenu. Vučković je s dva pogotka doveo svoju ekipu do dvostruke prednosti prije kraja prvog dijela susreta, dok gosti nisu pronašli načina kako matirati domaćeg vratara Guća koji već četvrtu utakmicu drži mreže čiste. U nastavku igre domaćin nije popustio, ali je rezultat ipak ostao isti, poglavito zbog nekoliko dobrih obrana na koje je bio primoran gostujući vratar Duvnjak.

Hrvace: Guć, Fadić, Ajduković, Maganić, Matijašević, Bašić-Šiško, Vučković (67. Živaljić), M. Vukušić (65. Plavša), Božinović (77. Banić-Škojo), Borozan. Trener: Ivan Medvid
Val: Duvnjak, Šarić, Kustura, Kovačević (67. Knežević), Melvan (18. Pastuović), Udovičić, Šimunović, Cikojević (67. Vojković), Čeko, Pezo, Rajčić. Trener: Goran Šušnjara