ŽUPANIJSKA LIGA
Drugo kolo 1. Županijske lige već u četvrtak otvorili su Orkan i Omladinac. U subotu je kolo nastavljeno s dvije utakmice, među kojima su Jadran (KS) i Mladost (P). Jadran (KS) je bio bolji s 3:1, zahvaljujući novom pogotku Plazibata, ali i Radića i Šiškova koji su ušli u igru. Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju.

Jadran (KS) – Mladost (P) 3:1 (0:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinjski
Suci: Kristijan Kuduz (Vrlika), Damir Silić (Dicmo), Mihael Kovačev (Split)
Strijelci: 1.0 Plazibat 50', 2:0 Radić 54', 3:0 Šiškov 65', 3:1 Lončar 86'
Igrač utakmice: Dino Plazibat (Jadran KS)

Pedeset minuta trebalo je Jadranu da probije gostujuću obranu i postigne vodeći pogodak. U borbenoj utakmici mreža je mirovala do spomenute minute kada je Plazibat zabio za prednost domaćih, njegov već treći pogodak u prvenstvu u dvije utakmice otkako je nakon duže ozlijede stao na teren. Četiri minute kasnije Radić je opravdao trenerovo povjerenje s klupe zabivši za 2:0, a pitanje pobjednika riješio je Šiškov pogotkom za 3:0 u 65. minuti. Gosti su ublažili poraz preko Lončara u 86. minuti susreta. S dvije pobjede Jadran ima šest bodova, ali je ispred njih Omladinac zbog bolje gol razlike.

Jadran (KS): Banić, Jakovčević, Elez, Bodrožić, Buljan, Grubišić, Biskupović (28. Radić), Dević, Karaman, Plazibat (67. Marić-Arić), Erceg (46. Šiškov). Trener: Ante Terze
Mladost (P):Z. Maršić, Crnogorac, Tolić, Šimić, Klarić-Dračar, Vidulin (52. M. Maršić), Lončar, Grabovac, Šakić, Meter (64. Strinić), Soldo. Trener: Ante Knezović