VINJANI-JADRAN (KS) 2:2
GOŠK AC - GOŠK (DU) 1:0
Val - Primorac (B) 2:0

IMOTSKI — Igralište Gospin dolac. Gledatelja 100. Vinjani — Jadran (KS) 2:2 (0:1). Sudac: Andrej Topić (Solin) - 6. Strijelci: Žužul u 49. i Jović u 79. minuti za Vinjane, a Ergo u 16. i Kovač u 78. minuti za Jadran (KS). Najbolji igrač: Ante Žužul (Vinjani).

VINJANI: Radeljić (6), Tolić (6), B. Milarđović (6,5), Bubalo (6), Aračić (6), I. Ðuzel (6), I. Milardović (6), Slišković (6) (od 75. Perkušić -), Jović (6,5), Žužul (7), A. Ðuzel (6,5).

JADRAN (KS): Malenica (6), Ergo (6,5), Bešić (6), Elez (6), Delić (6), Šarić (6) (od 72. Zolota -), Zadro (5,5), Kovač (6,5), Kovačić (5,5) (od 83. Marić -), Poljak (5,5) (od 66. Kurtović 6), Alfirević (5,5).

Gosti su u dva navrata vodili, međutim, zgoditak i asistencija Žužula anulirali su njihovo vodstvo. Pred kraj utakmice se teže ozlijedio Marko Zadro koji je nakon duela sa Žužulom nezgodno pao na ruku i odvezen je na Hitnu pomoć.

Mladen Radeljić

KAŠTEL GOMILICA - Igralište SC Jure Bakotić. Gledatelja 100. GOŠK AC - GOSK (Du) 1:0 (1:0). Sudac: Danijel Storić (Vodice) — 6,5. Strijelac: Boban u 44. minuti za GOŠK AC. Najbolji igrač: Lukša Boban (GOŠK AC).
GOŠK AC: Vidović (7,5), Dolić (7), Tomić (7), Marović (7,5), Lovrić (7,5), Šarić (7), Čičmir (7), Boban (8), Jelić (7) (od 88. Peša -), Povijač (7) (od 74. Vranjić -), Denić (7).

GOŠK (DU): Perdijić (6,5), Vuleta (6,5), Perković (6,5), Ðurić (6,5), Mujldć (6), Avdić (6), Prešnjar (6), Dilberović (6) (od 70. Rajić -), Rezo (7), Lizde (7), Ilijevski (6,5).

Lijepim udarcem riješena je utakmica dvaju imenjaka. Iz slobodnog udarca Lukša Boban je s 18 metara naciljao lijevu vratnicu od koje se lopta odbila u mrežu.

Mario Mornar

KAŠTELA — Igralište Vukovar u Kaštel Starom. Gledatelja 200. Val — Primorac (B) 2:0 (1:0). Sudac: Nikica Nobilo (Blato na Korčuli) — 7. Strijelac: Čubrilo u 18. (11 m) i 85. minuti. Najbolji igrač: Branko Čubrilo (Val).

VAL: Milin (7), Samardžić (7,5), Grbeša (7), Crnjak (7), Plazonić (8), Radič (7,5), Čop (7), Vrtlar (7) (od 88. Jadrić -), Brkić (7) (od 81. Tikvica -), Škorput (7), Čubrilo (8) (od 87. Komar -).

PRIMORAC (B): Vučetić (7), Pešić (6,5), A. Erlić (6) (od 60. Kolak -), Bašić (6,5), Matić (6,5), Brajković (6), Morović (6,5), Galovič (7) (od 75. Marković -), S. Erlić (7), Crnjak (7), Šarić (7) (od 50. Baotić 6).

Nakon četiri propuštene izgledne prilike Čubrilo je pobjegao Brajkoviću, koji ga je srušio u šesnaestercu, a sudac opravdano pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je sam Čubrilo. Nakon 20-minutne inicijative gostiju, Čubrilo je opet pokazao koliko mu malo prostora treba za zatresti mrežu, njegov projektil od grede je ušao u mrežu.