DONOSIMO I RASPORED DJEČJEG TURNIRA
Sinoć su na igralištu u Kaštel Novom odigrane posljednje utakmice 1. kola. Domaći momci iz ekipe CB 'Atrium' imali su lijepu priliku iznenaditi veoma kvalitetnu ekipu iz Ražina koja je zbog problema u prometu stigla sa zakašnjenjem.

Dok su imali snage, početkom drugog dijela. domaći momci vodili su s 2:0, međutim kvalitetni i fizički spremniji momci iz Ražina preuzimaju kontrolu nad igrom te su već sredinom drugog poluvremena uspjeli izjednačiti a do kraja utakmice i preokrenuti rezultat u svoju korist.

Torcida Ninčevići je otpor momaka iz Mravinaca uspjela slomiti tek u drugom dijelu utakmice dok su Bare i plaćenici i Brkovi odigrali tvrdu utakmicu s malo pravih prilika, važnije je bilo ne primiti nego postići pogodak. Rezultat toga je i konačan rezultat od 1:1. Kod izvođenja penala voditelj i igrač Bare i plaćenika Nebojša Omašić - Bare bio je sigurniji i precizniji od suparničkog izvođača iz ekipe Brkovi.

Posljednja utakmica 1. kola nije odigrana pošto se ekipa Pipi i prijatelji nije pojavila u vrijeme predviđeno za početak utakmice.

CAGEBALL RAŽINE - CB 'ATRIUM'.......................4:2..(0:1)
(Celić, Vukorepa, Vukičević, Junaković - Čurković, Rubić)

TORCIDA NINČEVIĆI - CB 'GRACIJA' Mravince.....2:0..(0:0)
(Vrleta, Marić-Arić)

BARE i PLAĆENICI - BRKOVI.................................1:1..8:7 pen.
(Đuras - Bilić)

PIPI i PRIJATELJI - CIOS K.Lukšić...........................0:3 .b.b.

Sinoć su na igralištu izvučeni parovi osmine finala koje se igra u ponedjeljak 03.07. i utorak 04.07.

PONEDJELJAK, 03.07.2017
19:30...Feniks -- Bare i plaćenici
20:20...CIOS K.Lukšić --Momci s termina
21:10...Kaštel Štafilić -- Restoran 'Ino'
22:00...Bava-Iskon -- Cageball Ražine

UTORAK, 04.07.2017
19:30...Zabranjeni -- Torcida Ninčevići
20:20...CB 'Stara kuća' 1 -- CB 'Stara kuća' 2
21:10...Upri stara -- Konoba 'Intrada'
22:00...S.C. 'Korner' -- Beauty salon 'Belora'

DJEČJI 'ĐOLA '17 - Raspored utakmica na Dječjem turniru

Paralelno sa glavnim dijelom turnira na igralištu bivše OŠ 'Bijači' u Kaštel Novom tijekom iduće sedmice nastavit će se s odigravanjem Dječjeg turnira na 24. Memorijalnom turniru na male branke 'Ivica Džolić-Đola'.

PONEDJELJAK, 03.07.2017..........osmina finala za 02/03. god.
08:15...MAŠOGRAD -- GOMILE
08:50...GROMOVI -- KANTERI
09:25...SKALICE -- BILE BEŠTIJE
10:00...SUPERSPORT -- KKBS

UTORAK, 04.07.2017....................osmina finala za 02/03. god.
08:15...TORCIDA KAŠTELA -- NK PAUK Marina
08:50...MNK ZELENA LIVADA - CB 'KORADO'
09:25...LUKŠIĆ -- APOSTOLI
10:00...ČIOVO -- PANTAGANE

SRIJEDA, 05.07.2017..................četvrtina finala za 04/05. god.
08:15...ŠUMARI -- DOKTORI
08:50...TORCIDA TROGIR -- FENOMENI
09:25...IKONE -- AUTOŠKOLA 'MASLINA'
10:00...DODAJ BALUN -- NK PAUK Marina

ČETVRTAK, 06.07.2017.
08:15...četvrtfinale za 02/03. godište
08:50...četvrtfinale za 02/03. godište
09:25...četvrtfinale za 02/03. godište
10:00...polufinale za 04/05. godište
19:00...četvrtfinale za 02/03. godište
19:35...polufinale za 04/05. godište
20:10...polufinale za 06/07. godište
20:45...polufinale za 06/07. godište

PETAK, 07.07.2017.
08:30...polufinale za 02/03. godište
09:10...polufinale za 02/03. godište


KOMENTARI: