1. ŽUPANIJSKA LIGA
U nedjelju je s utakmicama 26. kola zaključena ovogodišnja sezona 1. Županijske lige. Urania je novi prvak, dok u niži rang odlaze Mračaj i Glavice. Jadran (KS) i Gošk svoju sezonu završavaju u gornjem dijelu tablice, a u posljednjem kolu upisali su i pobjede.

Jadran (KS) – Uskok 5:3 (2:3)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Kristijan Kuduz (Vrlika), Paško Mandić (Kaštel Stari), Mladen Martin Pauk (Split)
Strijelci: 0:1 Ćaleta 7', 1:1 Elez 14', 1:2 Vrdoljak 19', 1:3 Ćaleta 38', 2:3 Andrić 40', 3:3 Dević 51', 4:3 Grubišić 72', 5:3 Elez 88' (11m)
Igrač utakmice: Željko Elez (Jadran KS)

Pravu golijadu na samom završetku sezone pružili su Jadran (KS) i Uskok pred pedesetak gledatelja u Kaštel Sućurcu. Palo je čak osam pogodaka u utakmici u kojoj je Jadran preokrenuo 3:1 Uskoka na pobjedonosnih 5:3. Golijadu je otvorio Ćaleta u 7. minuti kada je doveo klišku ekipu u vodstvo. Sedam minuta kasnije Elez vraća utakmicu u izjednačeno stanje, ali već u 19. minuti Vrdoljak zabija za 2:1, pa u 38. minuti Ćaleta svojim drugim pogotkom povisuje na 3:1. Dvije minute kasnije Andrić smanjuje zaostatak Jadrana na 3:2, da bi se u drugom poluvremenu dogodio preokret rezultata u korist domaćih. Dević je već u petoj minuti drugog dijela utakmice izjednačio rezultat, a Grubišić i Elez u zadnjoj četvrtini utakmice postižu pobjedonosne pogotke za trinaestu pobjedu Jadrana.

Jadran (KS):Roso (89. Banić), Čondrić, Elez, Grančić, Bodrožić, Grubišić (72. Viculin (86. Kovačević)), Karaman, Dević, Andrić, Buzov, Šiškov. Trener: Ante Terze

Uskok: Boban, Radovan (85. Jukić), Gazibara, Čipčić, Belajić, Boban, Bilonić, Franić, Stanković (46. Šimunović), Ćaleta, Vrdoljak (86. Barić). Trener: Tihomir Trogrlić

Jadran (T) – Gošk 1:2 (0:0)
Tučepi, stadion Slatina
Suci: Ivica Grepo (Split), Jurica Matoš (Solin), Ante Milinović (Split)
Strijelci: 1:0 Rašić 51', 1:1 Čubrilo 56', 1:2 Periš 71'
Igrač utakmice: Ivan Periš (Gošk)

I Gošk je svoju sezonu završio pobjedonosno; na gostovanju u Tučepima preokrenuli su minimalno vodstvo domaćih te su s nova tri boda preskočili Omladinac i završili sezonu na šestom mjestu. Tvrdo prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a onda je u petoj minuti nastavka igre Rašić doveo svoju ekipu u vodstvo. Primivši pogodak, trener Goška odmah je posegnuo za prvom izmjenom pa je u 55. minuti u igru uveo Čubrila koji mu uzvraća povjerenje minutu kasnije postigavši izjednačujući pogodak. Petnaest minuta kasnije Periš zabija za vodstvo Goška koje je spretna obrana gostiju uspjela zadržati do kraja.

Jadran (T):Vuković, Ljubić, Divić (76. Kadić), Pinjuh, M. Vidić, Matešan, Šalinović, Rašić, Tomaš (56. Urlić), Ereš, Mravičić (66. Ma. Vidić). Trener: Jurica Karabatić

Gošk:L. Zec, Džal, N. Zec, Marić-Arić, Bonacin, Alfirević, Milić (55. Čubrilo), Roić, Periš (80. Botica), Duvnjak, Renić (62. Kolak). Trener: Radoslav Tomas