1. ŽUPANIJSKA LIGA
Čak 33 pogotka pala su u šest utakmica 25. kola 1. Županijske lige. Raspucano je bilo na svim stranama, jedino su u Baškoj Vodi pala 'samo' dva pogotka. Gošk je s visokih 7:2 ponizio Mračaj, dok je Jadran (KS) izgubio od Mosora rezultatom 4:2.

Gošk – Mračaj 7:2 (4:2)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Mateo Boljat (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika), Paško Mandić (Kaštel Stari)
Strijelci: 1:0 Botica 2', 1:1 Jurić 8', 2:1 Jović 14' (ag.), 3:1 Duvnjak 21', 3:2 A. Puljiz 41', 4:2 Roić 43', 5:2 Duvnjak 53', 6:2 Periš 55', 7:2 Turković 90'
Igrač utakmice: Božo Duvnjak (Gošk)

Razigrani Gošk demolirao je pretposljednju ekipu lige u pretposljednjem kolu prvenstva. Čak sedam pogodaka utrpala je domaća ekipa koja je golijadu otvorila već u drugoj minuti kada je Botica načeo mrežu nemoćnog Jakića. Šest minuta kasnije Dalibor Jurić donosi izjednačenje te se činilo da Gošk neće baš tako lako do pobjede. Međutim, zahvaljujući autogolu Jovića te zgoditku Duvnjaka domaćin bježi na 3:1. U 41. minuti kapetan gostiju smanjuje na 3:2, ali samo dvije minute kasnije Roić vraća dva gola prednosti Goška. U drugom poluvremenu Gošk postiže još tri pogotka za potvrdu bodova i najveće ovosezonske pobjede.

Gošk:Lukač, Milić, N. Zec, Marić-Arić, Bonacin, Turković, Botica (71. Alfirević), Periš, Roić, Kolak (64. Keran), Duvnjak (71. Renić). Trener: Radoslav Tomas

Mračaj:Jakić, Šuto (60. Lubina), Radić, Jović, Tolić, Bilić, Vardić, Jurić, Polić, A. Puljiz, Repušić. Trener: Alen Gavranić

Mosor – Jadran (KS) 4:2 (1:0)

Žrnovnica, stadion Pricvić
Suci: Srećko Pleština (Split), Mateo Budić (Kaštel Gomilica), Ante Milinović (Split)
Strijelci: 1:0 Pecotić 43' (11m), 2:0 Biskupović 53', 2:1 Andrić 54', 3:1 Barbarić 77', 3:2 Elez 85' (11m), 4:2 Biskupović 90'
Igrač utakmice: Ivan Biskupović (Mosor)

Puno golova palo je i u Žrnovnici gdje je domaćin uspio upisati drugu pobjedu zaredom. U borbenoj utakmici mreža je mirovala do tek pred kraj prvog poluvremena kada Pecotić preko kaznenog udarca dovodi Mosor u vodstvo. Mosor je povisio na 2:0 u 53. minuti preko Biskupovića, ali već u sljedećem napadu Jadran odgovara preko Andrića koji zabija za 2:1. Rezultat se nije mijenjao do 77. minute kada Barbarić pogotkom za 3:1 približava svoju ekipu novim bodovima, da bi u sudačkoj nadoknadi Biskupović svojim drugim pogotkom dovršio posao svoje ekipe.

Mosor:Andrić, Šibenik (59. Tolušić), Vuković, Biskupović, Kliškić, Kuzmanić, Maretić, Pecotić, Barbarić, Erceg (79. Bugarić), Jurić. Trener: Damir Matijašević

Jadran (KS):Roso, Banić, Elez, Grančić, Buzov, Kovačević, Grubišić, Dević, Andrić, Viculin, Karaman. Trener: Ante Terze