Odigrano je sedam utakmica 32. kola 3. HNL – jug. Val je svoju prvu gostujuću pobjedu u sezoni upisao u Opuzenu gdje je svladao domaći Neretvanac s 2:1. Od ostalih utakmica izdvajamo visoku pobjedu Primorca (B) protiv Kamena, bilo je 7:2 za domaćina.

Neretvanac – Val 1:2 (1:1)

Opuzen, stadion Opuzen
Suci: Toni Bešker (Solin), Matej Pavić (Split), Ante Proso (Gata)
Strijelci: 0:1 Čulić 2', 1:1 Mihaljević 22', 1:2 Šarić 62'
Igrač utakmice: Marko Čulić (Val)

Prva gostujuća pobjeda ove sezone za Val je stigla u pravom trenutku. Novopečeni trener Čop uspio je dovesti Val do pobjede i vrlo važnih bodova u borbi za opstanak. Za Val je utakmica krenula odlično kad je u drugoj minuti kapetan Čulić postigao pogodak za vodstvo. Sljedećih dvadeset minuta bilo je gotovo bez prilika, a onda je sjevnula šansa gostiju koju je iskoristio Mihaljević i zabio za izjednačenje. Do kraja poluvremena obje ekipe imale su polušanse koje nisu urodile plodom. U nastavku igre Val igra bolje, a nagrada je stigla u 62. minuti. Vratar domaćih uspio je obraniti u istom napadu dva udarca, ali na treću odbijenu loptu neometani Šarić postiže pobjedonosan pogodak.

Neretvanac:Dragobratović, Čolak, Mihaljević, Sršen, Turić (58. Ključe), Babić, Stojanovski (83. Popić), Marić, Sršen (42. Zovko), Vukoja, Grbešić. Trener: Damir Vučić

Val: Ljubić, Šarić, Karamarko, Čulić, Pedišić (90. Biuk), Rajčić, Čeko, Udovičić (84. Suman), Frigan, Božinović (65. Kordić), Pezo. Trener: Davor Čop