Nogometaši Vala poraženi su na domaćem terenu u susretu 29. kola 3. HNL – jug. Bolji je bio stobrečki Primorac s 3:0, čime je Val zakomplicirao pitanje ostanka u ligi pet utakmica prije kraja prvenstva.

Val – Primorac 1929 0:3 (0:2)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Dario Kulušić (Šibenik), Alen Jakšić (Solin), Vice Vidović (Split)
Strijelci: 0:1 Šerić 10', 0:2 Omrčen 42', 0:3 Bakić 85'
Igrač utakmice: Marin Bakić (Primorac 1929)

Stobrečki Primorac u 29. kolu nadigrao je Val koji ove sezone na domaćem terenu iznimno rijetko gubi bodove. Lošu predstavu domaće ekipe kaznili su gosti s tri pogotka, ostavivši svoju mrežu netaknutom. Hladan tuš za Kaštelane zbio se već u desetoj minuti kada je Šerić pogodio za 0:1. Do kraja poluvremena bolja igra Primorca dovela ih je do drugog pogotka, a ovoga puta strijelac je bio Omrčen tri minute prije kraja prvoga dijela. U drugo poluvrijeme Val je krenuo s dva nova igrača u potrazi za eventualnim izjednačenjem. No, svaki pokušaj odbijao se od čvrstu obranu gostiju, dok je 'točku na i' pobjede svoje ekipe postavio je Marin Bakić u 85. minuti susreta.

Val: Ljubić, Šarić, Karamarko, Bauk (85. Šimunović), Čulić, Čeko, Frigan, Božinović, Kovačević (46. Bilić), Vojković (46. Udovičić). Trener: Ante Milić

Primorac 1929:Karin, A. Barać, Bakić, Omrčen (62. Ivanišević), Župan, F. Barać, Boban, Šerić (70. Balić), Ožegović, Rukavina (77. Mikrut), Ćerdić. Trener: