Dvadeset i drugo kolo 1. Županijske lige u subotu su otvorili Gošk i Omladinac te Vinjani i Glavice. Gošk je s visokih 4:0 ‎svladao Omladinac, dok su Vinjani s 3:0 bili bolji od Glavica.

Omladinac - Gošk 0:4 (0:2)

Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Ante Čaić (Split), Mladen Martin Pauk (Split), Krešimir Komić (Solin)
Strijelci: 0:1 Bonacin 33' (11m), 0:2 Bonacin 43' (11m), 0:3 Andrić 76', 0:4 Duvnjak 80'
Isključeni igrač: 42' Mario Božić (Omladinac)
Igrač utakmice: ‎Josip Bonacin (Jadran KS)

Visoku pobjedu Gošk je ostvario na gostovanju kod Omladinca. Čak četiri komada zabili su Gomiličani koji su čitavo drugo poluvrijeme igrali s igračem više, a do pobjede su stigli i uz pomoć dva kaznena udarca. Oba kaznena udarca zabio je Bonacin, prvi u 33. minuti, a drugi deset minuta kasnije. Zbog starta u 42. minuti Mario Božić je isključen, a igrača više Gošk je iskoristio u drugom poluvremenu kada su preko Andrića i Duvnjaka potvrdili nova tri boda.

Omladinac: Bebić, Murillo (77. Štrljić), Lozić, Božić, Juretić, Nimac, Nerlović (46. Baćina), Šundov, Gallego (58. Vladović), Vrdoljak, Dadić. ‎Trener: Valentino Roglić

Gošk: ‎Lukač, Džal, N. Zec, Marić-Arić, Bonacin, Turković, Botica, Kolak (63. Alfirević), Duvnjak (81. Renić), Ercegovac, Projić (70. Andrić). Trener: Radoslav Tomas