ZAMALO DO PREOKRETA
U nedjelju je odigrana druga utakmica finalne serije doigravanja za prvakinje države. Zagrebačka Mladost izjednačila je na 1:1 nakon što je s 3:2 svladala Marinu Kaštela. Treća utakmica je u srijedu u Kaštel Starome s početkom u 20h.

HAOK Mladost – Marina Kaštela 3:2
(25:21, 25:12, 22:25, 17:25, 15:8)

Zagreb, dvorana Dom odbojke – Bojan Stranić
Suci: Bojan Brlas, Milan Rajković

Marina Kaštela doživjela je poraz u drugoj utakmici izgubivši od Zagrepčanki s 3:2. Domaće odbojkašice puno su bolje otvorile susret te su zasluženo u kratko vrijeme imali velikih 2:0 prednosti. Posebno su nadigrale gošće u drugom setu u kojem je Marina ubilježila tek dvanaest poena. Međutim, Marina se u nastavku igre probudila, posložila je svoj napad i obranu te je u sljedeća dva seta uspjela osvojiti i odvesti susret u peti set. No, u petom setu Marina nije imala snage za potpuni preokret pa su Zagrepčanke uspjele već na početku nanizati nekoliko poena i pobjeći na siguran razmak kojeg su kasnije mirno privele do kraja za konačnih 3:2.

HAOK Mladost: Matić, Bečić, Vukasović, Josipović, Štimac, Luketić, Kulić, Božić, Lada, Sarjanović, Strunjak, Vrbanc.

Marina Kaštela: Ninčević, Botić, Subašić, Božičević, Dežulović, Barić, Cvetnić, Ujević, Vukić, Ćurak, Miljak, Parčina.