1. ŽUPANIJSKA LIGA
Kaštelanski predstavnici u 1. Županijskoj ligi ubilježili su ove subote maksimalan broj bodova. Gošk i Jadran (KS) upisali su pobjede identičnim rezultatom (2:0), održavši skupa s Valom kaštelanske mreže netaknutima.

Gošk – Postira Sardi 2:0 (1:0)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Kristijan Kuduz (Vrlika), Mario Jadrijević (Glavice), Krešimir Komić (Solin)
Strijelci: 1:0 Milić 8', 2:0 Bonacin 56'
Igrač utakmice: Luka Milić (Gošk)

Gošk nastavlja sa sjajnim igrama ovog proljeća. U novoj domaćoj utakmici upisali su pobjedu protiv Postira Sardi rezultatom 2:0. Već u osmoj minuti Gošk je stigao do prednosti pogotkom Luke Milića. Rezultat je mirovao sve do desete minute drugog poluvremena kada je kapetan domaćih Bonacin povisio na 2:0. Iako je kasnije bilo izglednih šansi da se rezultat promijeni, konačan rezultat utakmice ipak je bio onaj rezultat postavljen u 56. minuti susreta.

Gošk: Lukač, Milić, N. Zec, Marić-Arić, Bonacin, Turković, Čubrilo, Roić, Periš (68. Botica), Ercegovac (78. Kolak), Duvnjak (85. Renić). Trener: Radoslav Tomas
Postira Sardi: Duvančić, Doljanin, Šantić, Mihaić, Eterović, J. Matulić, Veljača (6. Dujmović (64. I. Matulić)), Bajić, Ferreira, N. Matulić (62. R. Matulić), Santos. Trener: Michael Šerić

Jadran (KS) – Vinjani 2:0 (0:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Danijel Žižić-Gušo (Otok), Luka Milin (Split), Mateo Budić (Kaštel Gomilica)
Strijelci: 1:0 Šiškov 73', 2:0 Karaman 90'+3'
Igrač utakmice: Jure Karaman (Jadran KS)

Nogometaši Jadrana (KS) potvrdili su svoju pobjedničku formu pobijedivši Vinjane s 2:0. U rezultatski neizvjesnom susretu Jadran je do sva tri boda stigao tek u posljednjem dijelu utakmice, čime je ostvario četvrtu pobjedu u posljednjih pet susreta. Do prvog pogotka čekalo se sve do 73. minute kada je Šiškov opravdao Terzićevo povjerenje i ulaskom s klupe doveo svoju ekipu u vodstvo. Gosti su tražili izjednačujući pogodak, ali umjesto toga u posljednjim trenucima utakmice primili su još jedan gol, strijelac je bio Jure Karaman.

Jadran (KS): Roso, Jakovčević, Elez, Grančić, Bodrožić, Čondrić (74. Kovačević), Karaman, Dević, Andrić (32. Bajamić), Buzov, Grubišić (58. Šiškov). Trener: Ante Terzić
Vinjani: Kukulj, Majić, Bušić, Krištić, M. Slišković, I. Slišković, Vlašić (55. Pejić), Kutleša (76. Jović), Grizelj, Topić (67. Buljan), Bago. Trener: Boženko Tolić